Filtr

Ogrodowe parasole grzewcze to sprawdzony sposób na ogrzanie przestrzeni w ogródku restauracyjnym!

W naszej ofercie prezentujemy Państwu wyłącznie wyroby pochodzące od renomowanych polskich producentów. Dlaczego ogrodowy parasol grzewczy to dobre rozwiązanie? Jest to produkt o trwałej konstrukcji, który sprawdzi się w niemal każdych warunkach atmosferycznych.

Gazowe parasole grzewcze do restauracji ogrodu

Parasole grzewcze stosowane w ogrodach restauracyjnych, kawiarniach oraz na tarasach w hotelach są zasilane gazem propan – butan. Rozwiązanie to jest ekonomiczne, a do tego w pełni bezpieczne. Dzięki specjalnemu systemowi odprowadzania spalin wydostają się one poza obszar strefy ogrzewania. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi ogrodowych parasoli grzewczych mogą się Państwo zapoznać na kartach poszczególnych produktów.

Elektryczny promiennik podczerwieni – alternatywa dla ogrodowych parasoli grzewczych

Ciekawą alternatywą dla gazowych parasoli grzewczych będzie elektryczny promiennik podczerwieni. Jeżeli priorytetem staje się zastosowanie rozwiązań niewydzielających żadnych zapachów, to w takim przypadku promiennik elektryczny zyskuje znaczną przewagę nad parasolem grzewczym. Te nowoczesne urządzenia pozwalają na precyzyjne nakierowanie wytwarzanego ciepła, dzięki czemu skupia się ono w konkretnym miejscu. Montuje się je na wspornikach ściennych lub sufitowych. Zajmują niewiele miejsca i doskonale wpasują się w każdą przestrzeń restauracyjną.