Filtr

Nardi to marka ceniona przez naszych klientów, którzy do tej pory z satysfakcją wypowiadali się o kolejnych seriach wypuszczanych na rynek przez tę firmę. Dlatego dzisiaj asortyment sklepu Dominova uwzględnia również wszystkie najpopularniejsze meble ogrodowe Nardi, które przyjęły się wśród naszych klientów i spełniają świetnie swoje zadania zarówno w prywatnych ogrodach, jak i w branży HoReCa (hotelarstwo i rekreacja). Proponujemy szeroki przekrój mebli od Nardi, które przede wszystkim projektowane i tworzone są z myślą o zastosowaniu w branży gastronomicznej. Dlatego zachęcamy właścicieli zarówno dużych restauracji, jak i małych sezonowych punktów gastronomicznych, do sprawdzenia zebranych w poniższej kategorii krzeseł, stołów, także rozkładanych i do zastosowania zewnętrznego. Meble Nardi zgromadzone w naszym sklepie to tylko i wyłącznie sprawdzone modele, niezawodne i jednocześnie bardzo funkcjonalne.

Nardi – meble z tworzywa są bardziej funkcjonalne i trwałe

Chociaż nie brakuje tutaj mebli do restauracji wykonanych klasycznie i z użyciem wyłącznie naturalnych materiałów, Nardi dopracowało do perfekcji wykorzystanie materiałów syntetycznych. Polipropylen będący głównym budulcem mebli marki Nardi, jest materiałem bardzo odpornym na uszkodzenia i trwałym także pomimo oddziaływania niekorzystnych czynników zewnętrznych (deszcz, promieniowanie UV itp.), a zarazem lekkim i poddającym się łatwemu modelowaniu. To sprawia, że zaproponowane przez nas meble Nardi dostępne są w bardzo korzystnej cenie, nadają się do łatwego transportowania i przechowywania, a ich wzmocnione konstrukcje sprawdzą się także przy ponadprzeciętnym eksploatowaniu, do jakiego dochodzi np. w punktach gastronomicznych lub na obiektach sportowych.

Meble od Nardi w hotelach, rekreacji i gastronomii

Popularność mebli Nardi w punktach obsługujących masowo klientów, nie jest przypadkowa, dlatego w naszym sklepie do sprawdzonych już foteli, krzeseł, stołów i stolików Nardi, dokładamy kolejne propozycje tej marki. Rozkładane i dostępne w całej gamie rozmiarów i kształtów stoły oraz krzesła do nich trafiają z powodzeniem do hoteli, moteli, urzędów czy obiektów sportowo-rekreacyjnych. Nardi może pochwalić się również seriami ALFA czy OMEGA, przygotowanymi specjalnie z myślą o zastosowaniu w obiektach typu SPA, na basenach i pływalniach. Sięgając po zaprezentowane w Dominova meble Nardi z pewnością nie tylko wyposażyć można z powodzeniem hotelowe lobby, salon kosmetyczny czy basen, ale również przydomowy ogród, balkon czy też taras. Z dostępnymi meblami każda aranżacja będzie udana.

Meble ogrodowe NARDI garden