Filtr

Meble cateringowe to specjalnie wykonane meble do wykorzystania w konkretnych okolicznościach, takich jak imprezy i bankiety. Najczęściej wykonane są z lekkich materiałów, jak na przykład aluminium, tworzywo sztuczne lub drewno, aby umożliwić łatwe przenoszenie i przechowywanie. Meble cateringowe obejmują szeroką gamę produktów, w tym krzesła cateringowe i stoły cateringowe. Podstawowy powód, dla którego meble cateringowe są traktowane w branży HoReCa jako odrębna grupa produktów jest specyfika branży cateringowej. Meble do cateringu są często transportowane, muszą być zatem lekkie i mobilne. Ponadto, meble cateringowe powinny być meblami systemowymi, aby można było je łączyć w różne układy wedle zróżnicowanych życzeń Klientów.

Jakie meble cateringowe znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie mebli cateringowych znajdziesz duży wybór stołów i krzeseł cateringowych, które są idealne do wykorzystania w gastronomii oraz na eventach plenerowych. Oferujemy profesjonalne meble cateringowe, w tym składane stoły i krzesła cateringowe, które można łatwo przechowywać i transportować. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości cateringowe meble włoskie oraz polskie. Największą popularnością cieszą się zestawy mebli cateringowych oparte o funkcjonalne stoły składane polskiego producenta MIL System oraz krzesła cateringowe włoskiego producenta Nardi.

Meble cateringowe składane: krzesła i stoły cateringowe rozkładane

Jeśli szukasz stołu cateringowego, nasza oferta obejmuje stoły cateringowe rozkładane, w tym okrągłe i prostokątne stoły. Nasze meble cateringowe składane to idealne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdej firmie cateringowej. Wśród szerokiej gamy produktów znajdziesz meble o charakterze uniwersalnym, które sprawdzą się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Dostępne w naszym internetowym sklepie z meblami dla branży HoReCa meble ogrodowe cateringowe, w tym składane stoły cateringowe i krzesła, są odporne na korozję i łatwe do przechowywania.

Z nami skomponujesz piękny zestaw cateringowy stół + krzesła

W naszej ofercie znajdziesz systemowe stoły cateringowe składane, które swoimi wymiarami pasują do najpopularniejszych modeli na rynku. W Domoniva HoReCa Furniture uzupełnisz zatem już posiadane meble cateringowe. Dostępne u nas krzesła eventowe to z kolei eleganckie pięknie prezentujące się włoskie meble. Styl, elegancja i wysoka jakość wykonania zachwycą oko każdego z Gości i wpłyną pozytywnie na opinie o Twojej imprezie oraz firmie. W oparciu o naszą ofertę stołów i krzeseł stworzysz swój idealny zestaw cateringowy. Za sprawą lekkiej formy oraz designu, możesz łączyć włoskie stoły i krzesła ze stołami o popularnych w Polsce wymiarach. Możesz również stworzyć wpadający w oko zestaw cateringowy, na który składać się będą wyłącznie eleganckie włoskie meble.

Wytrzymałe i komfortowe meble cateringowe

W naszej ofercie mebli cateringowych znajdziesz duży wybór stołów i krzeseł zestawów cateringowych składanych, które idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oferujemy stoły cateringowe rozkładane, w tym okrągły, prostokątny i bankietowy, a także krzesła cateringowe z oparciem i siedziskiem z tworzywa sztucznego, odporne na korozję. Wobec mebli cateringowych stosujemy te same wysokie normy techniczne i estetyczne, według których dobieramy meble ogrodowe. Nasze meble cateringowe są solidne, funkcjonalne, wytrzymałe oraz łatwe w przechowywaniu. Znajdziesz u nas także stół cateringowy składany, który doskonale sprawdzi się podczas transportu. Nasze meble meble cateringowe wykonane są z profili metalowych lub tworzyw sztucznych, które są łatwe do czyszczenia i odporne na zarysowania oraz UV. Fakt, iż nasze meble cateringowe nie posiadają materiałów chłonnych jest ważny dla firm cateringowych, ponieważ są to produkty zgodne z przepisami sanitarno-epidemiologicznymi oraz łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji.

Meble cateringowe dla profesjonalnej gastronomii

Nasze meble cateringowe są przystosowane do różnych okoliczności, takich jak bankiety, eventy czy przyjęcia w plenerze. Nasza oferta zawiera także meble do food court i meble barowe, w tym krzesła, hokery do ogródków restauracyjnych, stoły i stoliki. Oferowane przez nas meble dla gastronomii doskonale sprawdzają się wnętrzach oraz zapewniają wygodne siedzenie na świeżym powietrzu. Blaty stołów i oparcia krzeseł są bardzo łatwe w utrzymaniu. Składane stoły oraz nakładane jedno na drugim krzesła ułatwiają magazynowanie. Sprzęt gastronomiczny może być wygodnie i bezpiecznie układany, ponieważ posiadamy szeroki wybór kształtów i wymiarów blatów.

Jak meble cateringowe wpływają na organizację wydarzenia?

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – tę zasadę możemy odnieść również do kwestii wizerunkowych podczas organizacji i obsługi imprez przez firmy cateringowe. Meble kiepskiej jakości szybko nabiorą usterek, intensywna eksploatacja będzie w krótkim okresie widoczna. Meble cateringowe wysokiej jakości przez długi okres czasu będą prezentowały się ładnie, elegancko i kreowały pozytywny wizerunek Twojej firmy. Wprowadzając do swojej oferty wysokiej jakości włoskie meble cateringowe jesteś w stanie podnieść swoje wydarzenia o kilka poziomów do góry. Poza oczywistymi kwestiami estetycznymi jest także kwestia bezpieczeństwa i wygody korzystania. Chyba nie ma pracownika firmy eventowej, który nie byłby świadkiem jak uczestnicy kiwają się na zużytych siedziskach, a stoły eventowe kiwają się na boki. Plamy na obrusie i odzieży, bałagan pod stołem i niezadowolenie Klientów – tego wszystkiego jesteś w stanie uniknąć korzystając z naszych profesjonalnych mebli cateringowych wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli cateringowych?

Chcąc organizować imprezy i oferować usługi cateringowe, warto brać pod uwagę jakość wykonania mebli oraz intensywność eksploatacji. Meble cateringowe powinny zatem uwzględniać skalowalność biznesu. Czasami firma cateringowa obsługuje kameralną rodzinną imprezę lub dostarcza posiłki do niewielkiej firmy, innym razem catering jest zamawiany na dużą imprezę o charakterze masowym. Warto to uwzględniać podczas zakupu, dlatego też stoły cateringowe powinny mieć charakter systemowy, aby pasowały do każdej okazji i mogły być łączone z odpowiednimi stołami lub ławkami. Ważne również, aby uniwersalny mebel cateringowy pasował do okoliczności wydarzenia. Innym razem będzie to bardzo masowa impreza o charakterze zbiorowego żywienia, a innym razem może to być bankiet, uroczysty wieczór firmowy lub event okolicznościowy. Zapraszamy również do zapoznania z naszą ofertą na meble eventowe.

Oferujemy również akcesoria do mebli cateringowych

Nie znajdziecie takiej kategorii produktów w naszym sklepie, lecz posiadamy w ofercie liczne akcesoria do mebli, które idealnie sprawdzają się w przypadku codziennej eksploatacji mebli cateringowych. Są to zarówno części zamienne, które Klienci firm eventowych często zużywają (lub wręcz niszczą), jak chociażby: blaty do stołów, podstawy do stołów, nogi do stołów oraz stelaże składane do stołów cateringowych. Zdarza się również tak, że imprezy plenerowe obsługiwane przez firmę cateringową organizowane są w różnych warunkach atmosferycznych. Posiadamy zatem w ofercie parasole, które rzucają cień oraz chronią przed opadami atmosferycznymi. Oferujemy również parasole grzewcze, które idealnie sprawdzą się zarówno w chłodniejsze dni, jak i podczas długich imprez zaczynających się za dnia (kiedy jest ciepło), a kończące wieczorem (kiedy bywa chłodniej).

Dominowa HoReCa Furniture to Twój dostawca mebli cateringowych

Zaopatrujemy w meble do cateringu podmioty z całego kraju, a nasze stoły i krzesła cateringowe spotkać można na najbardziej prestiżowych wydarzeniach w całej Polsce. Jesteśmy internetowym sklepem z meblami dla branży HoReCa oraz dostawcą systemowych rozwiązań dla podmiotów z tej branży w zakresie umeblowania. Skupiamy się na stołach, blatach i miejscach do siedzenia. W naszej ofercie są zatem wszelkiego rodzaju stoliki kawowe, stoły do ogródków restauracyjnych, sofy ogrodowe i tarasowe oraz meble do restauracji i meble do hotelu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w aranżowaniu przestrzeni w prestiżowych lokalizacjach, którym z wielką przyjemnością dzielimy się podczas zaopatrywania firm cateringowych w meble. Nasz zespół doradców chętnie pomoże i udzieli wszelkich porad w zakresie doboru mebli cateringowych do Państwa biznesu. Zapraszamy na zakupy i do kontaktu!