Filtr

Producent LITEX Promo już od 1993 roku udowadnia, jak powinna wyglądać profesjonalna produkcja parasoli ogrodowych i markiz tarasowych, które z powodzeniem mogą być wprowadzane do przestrzeni publicznej, np. ogródków restauracyjnych, zewnętrznych barów oraz innych lokali gastronomicznych. Estetyka, dobór materiałów i ponadczasowe projekty – to tylko część najważniejszych cech polskich parasoli do ogrodu LITEX. Parasol z nogą centralną oraz nogą boczną idealnie sprawdzi się w na hotelowym tarasie spełniając funkcję ochronną przed słońcem i deszczem oraz funkcję estetyczną.

Duże parasole powinny chronić przede wszystkim przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a więc zarówno przed zbyt silnym nasłonecznieniem i wysoką temperaturą, jak i intensywnymi opadami deszczu. Z tych zadań produkty Litex wywiązują się na medal. Aluminiowy stelaż i poliestrowe lub dralonowe poszycie zdają egzamin nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Tak doświadczona firma wie, że liczy się nie tylko praktyczny, ale i estetyczny aspekt. Dlatego w niektórych modelach stalowa baza z betonowymi obciążnikami jest montowana z boku, a nie centralnie, żeby nie ingerować w ustawienie i dobór mebli ogrodowych.

Bardzo duże wymiary i ciężar konstrukcji nie przeszkadzają w praktycznej obsłudze. Dzięki specjalnej korbie lub teleskopom rozkładanie i zamykanie parasoli nie wymaga dużej siły. Z drugiej strony materiały są dobierane tak, żeby nie blakły od częstej ekspozycji na intensywne słońce, dzięki zastosowaniu filtrów UV. Jeżeli poszukujesz dużych, zewnętrznych parasoli, które sprawdzają się pod każdym względem, zamów jeden z modeli marki LITEX – Ibiza, Rodos, Barbados, Rio, Vesuvio. Litex to firma, która oferuje korzystny stosunek najwyższej jakości do niewygórowanej ceny.

Parasole ogrodowe LITEX Promo