Filtr

O wyjątkowym i niepowtarzalnym, charakterze kawiarni stanowi nie tylko kolor ścian czy rodzaj serwowanych napojów i przekąsek. Niezwykle ważnym elementem każdego takiego miejsca są także meble do kawiarni. W naszej ofercie udostępniamy produkty pochodzące od producentów cieszących się ogromnym uznaniem klientów z branży HoReCa. Działamy w tej branży od wielu lat i doskonale znamy jej specyfikę. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w drobiazgowej selekcji mebli, tak aby oferta naszego sklepu była idealnie skrojona pod Państwa oczekiwania.

Meble do kawiarni o wyjątkowym designie

Interesuje Państwa nowoczesny bar do kawiarni? A może poszukują Państwo wygodnych krzeseł dla swoich gości? Wszystkie te produkty znajdują się wśród prezentowanych poniżej propozycji. Spośród przedstawionych propozycji mogą Państwo z łatwością skompletować oryginalne zestawy mebli do kawiarni. Każdy produkt przeszedł szczegółowy test jakości. Pragniemy, aby w ręce naszych klientów trafiały stoły, krzesła czy fotele, które cechują się nie tylko ogromną wytrzymałością, lecz także nieszablonowym designem. Krzesła ogrodowe prezentujemy w różnych wariantach. Dostępne są modele wykonane wyłącznie z drewna, a także można u nas znaleźć krzesła metalowe.

Meble do kawiarni – wygoda i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Klient do kawiarni będzie powracał jedynie wówczas, gdy zostanie dobrze obsłużony, zamówienie będzie mu smakowało i gdy będzie mógł odpocząć w wygodnym fotelu. Wybierając nasze meble do kawiarni, inwestują Państwo w wygodę swoich gości. Nie zapominamy także o kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Produkty dostępne u nas w sklepie zostały wyprodukowane z troską o każdy szczegół.

Aranżacja przestrzeni w kawiarnianym ogrodzie to rzecz niezwykle trudna, zwłaszcza jeżeli przestrzeń użytkowa jest bardzo ograniczona. Wówczas liczy się każdy centymetr. Doskonale o tym wiemy, dlatego pragniemy zaprezentować Państwu meble do kawiarni o zróżnicowanych wymiarach, tak by każdy przedsiębiorca mógł wybrać rozwiązanie idealne do swoich potrzeb.

Wygodne meble w niewielkiej kawiarni

Nawet niewielka kawiarnia może być miejscem, w którym ludzie chętnie będą spędzać czas przy filiżance kawy i smacznym deserze. Niewielkie wnętrze może zostać idealnie zaaranżowane, stanowiąc miejsce spotkań wielu gości.

Stworzenie komfortowej, zacisznej i przytulnej kawiarni to wyzwanie. Warto więc przekonać się, jakie meble, sprzęty i dodatki sprawdzają się najlepiej w tego rodzaju lokalach.

Idealne meble do kawiarni

Kawiarnia wcale nie musi być bardzo duża, najważniejsze jest, by miejsce sprzyjało wypoczynkowi i spotkaniom w gronie znajomym. Meble do kawiarni powinny być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim komfortowe, przytulne i funkcjonalne. Ciepły i przyjazny klimat można stworzyć wykorzystując drewniane akcesoria.

Jeśli chcemy stworzyć tradycyjną kawiarnię, powinniśmy postawić na eleganckie, niewielkie stoliczki kawowe. Oferowane są przez bardzo wielu producentów zapewniających meble restauracyjne. Można je także znaleźć w sklepach internetowych, a także stacjonarnych. Nie będziemy mieć więc większych problemów ze znalezieniem idealnego modelu. Jeśli jednak zależy nam na czymś szczególnie oryginalnym, możemy zamówić meble wykonane na specjalne zamówienie zgodnie z indywidualnym projektem. W tym przypadku należy liczyć się jednak z nieco wyższym kosztem.

Jak urządzić wnętrze kawiarni?

Na współczesnym rynku handlowo-usługowym znaleźć można wiele kawiarni. Jeżeli chcemy zachęcić potencjalnego klienta do tego, żeby wybrał właśnie nasz lokal, to poza serwowaniem przepysznych napojów i deserów powinniśmy zadbać również o niebanalny wystrój wnętrza. O czym pamiętać podczas urządzania kawiarni i na co zwrócić szczególną uwagę?

Zacznij od pomysłu na kawiarnię

Aranżację kawiarni powinniśmy rozpocząć od znalezienia ciekawego pomysłu. To właśnie na jego podstawie będziemy mogli budować wyjątkowy klimat miejsca. Możliwości wyboru jest wiele – jedyne co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia. Obecnie największą popularnością cieszą się kawiarnie utrzymane w stylu ekologicznym, rustykalnym, domowym i nowoczesnym. Dla trendu ekologicznego charakterystyczne są wiklinowe meble, dodatki wykonane z jasnego drewna oraz jasne ściany. Styl rustykalny odróżnia się wyjątkową prostotą. Króluje w nim nie tylko drewno, ale i pastelowe kolory. Nowoczesne aranżacje kojarzone przede wszystkim z dobrym gustem oraz minimalizmem. W urządzonych w tym duchu kawiarniach królują stoliki kawowe wykonane z metalu i szkła oraz piękne designerskie krzesła. Planując wystrój wnętrza kawiarni, warto również pamiętać, aby nie zagracać dostępnej przestrzeni.

Spraw by klient dostał wszystko, czego szuka

Kawiarnie kojarzą się przede wszystkim z poranną kawą. Jeżeli zależy nam na tym, żeby gość wracał do nas regularnie, to warto zaopatrzyć lokal w stojaki, na których znajdować się będzie aktualna prasa i kolorowe gazetki. Bardzo duży wpływ na odbiór lokalu ma również muzyka. Odpowiednio dobrana, powinna pasować nie tylko do stylistyki kawiarni, ale i jej klimatu. Warto poświęcić nieco więcej czasu na ułożenie menu. Idealnie, żeby zachęcało ono nie tylko oryginalnymi nazwami, ale i smakiem. Im większy wybór kaw i ciast zaoferujemy klientom, tym większe są szanse na to, że do nas wrócą. Pamiętajmy, że każdy lokal gastronomiczny tworzą ludzie, dlatego powinniśmy poświęcić odpowiednią ilość czasu na szkolenie pracowników obsługi.