Filtr

Sofy i loże restauracyjne to ulubione miejsca odpoczynku klientów restauracji. Rezerwacje na weekendowe wieczory obejmują w pierwszej kolejności wygodne sofy, na których wspólnie mogą się relaksować grupy znajomych. Szukają Państwo do swoich restauracji mebli wysokiej klasy, charakteryzujących się nie tylko ciekawym i nieszablonowym designem, lecz również takich, które są wyjątkowo trwałe? Doskonale się składa! Pragniemy zaprezentować wyjątkową kolekcję – prym wiodą w niej sofy i loże restauracyjne.

Jak dopasować sofę do aranżacji wnętrza?

Wybierając konkretny produkt, warto zwrócić uwagę na to, aby idealnie współgrał z wnętrzem, w którym ma się znajdować. W sklepie Dominova znajdą Państwo szeroki wybór sof – udostępniamy różne wersje kolorystyczne. Prezentowane sofy i loże restauracyjne dostępne są w także w wielu rozmiarach, co znacznie ułatwi planowanie aranżacji przestrzeni w restauracji.
Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Posiadamy w ofercie produkty, które sprawdzą się w lokalach o niewielkim rozmiarze, jak i takie, które będą stanowić idealne zagospodarowanie przestrzeni w przestronnych salach balowych. Ciekawym przykładem produktu, który z łatwością można dostosować do wymogów konkretnej przestrzeni, jest sofa NOMAD ET-AL. To mebel o wielu funkcjach, łączący w sobie wyjątkową prostotę designu, ciekawe zestawienie kolorystyczne z niesamowitą użytecznością.

Elegancki wystrój na wyciągnięcie ręki

Różnorodność oferowanych przez nas produktów, powinna sprostać wymaganiom osób o niezwykle wysublimowanych gustach. Prócz ciekawych, nowoczesnych i nieszablonowych rozwiązań designerskich, które znajdą zastosowanie w restauracjach nastawionych przede wszystkim na młodszych klientów, pragniemy zaprezentować Państwu również meble o nieco bardziej klasycznym charakterze. Warto wśród nich wymienić m.in. modułową kanapę tapicerowaną SOCIAL PEDRALI. Mają Państwo pytania odnośnie poszczególnych produktów? Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na każde zapytanie otrzymane od klienta.