Parasol ogrodowy Paraflex Multiflex Umbrosa

Parasol modułowy Paraflex Multiflex producenta Umbrosa. Wysoka jakość wykonania, anodowane aluminium i tkaniny najwyższej jakości w połączeniu z designerskim i nowoczesnym wyglądem to najważniejsze cechy parasoli marki Umbrosa. Polecamy!

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: UMB 04
Parasole ogrodowe Umbrosa

Parasol ogrodowy modułowy UMBROSA Paraflex – Multiflex 4, Multiflex 4 + 1

Parasol wieloczaszowy modułowy PARAFLEX MULTIFLEX belgijskiego producenta Umbrosa. Wysoka jakość wykonania, odporne na warunki zewnętrzne i atmosferyczne anodowane aluminium i tkaniny najwyższej jakości z filtrami UV w połączeniu z designerskim i nowoczesnym wyglądem – to najważniejsze cechy parasoli marki Umbrosa. Parasol Multiflex z serii Paraflex to wielofunkcyjne modułowe rozwiązanie odpowiednie do osłony dużej powierzchni przed promieniami słonecznymi. Dzięki możliwości montażu nawet do 5 czasz parasola na jednym multifunkcyjnym palu rozwiążemy problem zakupu wielu pali, baz, obciążeń a zaoszczędzone miejsce możemy przeznaczyć na dodatkowe stoliki. Indywidualny charakter parasola ogrodowego Paraflex Multiflex idealnie nadaje się do ogródków restauracyjnych i hotelowych tarasów, które pragną wyróżnić się z tłumu. Cała konstrukcja parasola modułowego Multiflex Umbrosa jest bardzo stabilna i bezpieczna dla użytkowników.
Zestaw składa się z pala, 4x ramienia, podstawy oraz 4x czaszy parasola i elementów dodatkowych.
Ramię dostępne w wersji CLASSIC (długość 1,85 m) oraz LONG SIZE (długość 2,35 m), wykonanr jest z anodowanego aluminium.
Multi Pal z anodowanego aluminium o wysokości 230 cm
Czasza parasola dostępna w rozmiarach 270 cm, 220cm oraz 190 cm, w wersji materiału PRENIUM (190 gr/m2) oraz LIMITED EDITION (270 gr/m2) w różnej kolorystyce.

Cechy produktu:

  • Wysoka jakość
  • Możliwość płynnej regulacji wysokości
  • Regulacja nachylenia czaszy parasola
  • Szybki montaż i demontaż parasola
  • Filtr UV
  • Możliwość montażu pala na podstawie mobilnej
  • Możliwość montażu pala do podłoża tarasu lub gruntu
  • Możliwość montażu kilku parasoli na jednym palu

Wszelkie szczgółowe informację udzielamy drogą telefoniczną bądź mailową.
PRODUKT OSTATECZNIE WYCENIAMY PO INDYWIDUALNYM KONTAKCIE Z NASZYM BOK DOMINOVA W CELU USTALENIA PARAMETRÓW PARASOLA.