Filtr

Stoły cateringowe – sklep internetowy Dominova.com.pl

Stoły cateringowe, które Państwu proponujemy, dostępne są w wielu różnych wariantach. Posiadamy modele tradycyjne, okrągłe i prostokątne, a także wysokie stoliki barowe i koktajlowe. Dokładamy wszelkich starań, aby trafić w gust każdego klienta. Oferujemy szeroki wybór produktów, gdzie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Gdzie znajdują zastosowanie stoły cateringowe?

Nasze stoły cateringowe są minimalistyczne, stylowe i uniwersalne. Z powodzeniem służą jako wyposażenie:

  • eventów firmowych,
  • wesel, bankietów i innych podniosłych uroczystości,
  • imprez kulturalnych,
  • festynów, wystaw, wernisaży,
  • wydarzeń naukowych,
  • imprez sportowych.

Modele, które tworzą nasz bogaty asortyment, wyposażone są w specjalny mechanizm, umożliwiający ich łatwe składanie i rozkładanie.
Dostarczamy profesjonalne stoły cateringowe, które wyróżniają się wieloletnią wytrzymałością, odpornością na częstą eksploatację, warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, a także prostotą montażu. Są stabilne, mobilne, estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Konstrukcja naszych produktów przystosowana jest do intensywnego obciążenia aż 170 kilogramów. Klienci cenią sobie nasze profesjonalne rozwiązania.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze stoły cateringowe?

Składane stoły cateringowe cieszą się tak dużą popularnością i sympatią naszych klientów ze względu na szerokie zastosowanie, mobilność oraz doskonałą wytrzymałość. Gwarantują komfortowe warunki użytkowania, a także niwelują wszelkie nierówności terenu. Pozwalają w sposób profesjonalny zorganizować przyjęcie, bankiet czy spotkanie biznesowe. Walory estetyczne cieszą oko wszystkich gości.
Stoły cateringowe, które dostępne są w sklepie Dominova, wykonane są metalu lub tworzywa. Posiadają laminowany blat oraz stalowe nogi malowane proszkowo. Każdy egzemplarz powstał z zachowaniem najwyższej staranności oraz dbałości o szczegóły. Spełniamy oczekiwania wszystkich naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów i skorzystania z oferty.