Filtr

Nasz bogaty asortyment tworzą krzesła cateringowe i krzesła na eventy, przeznaczone dla osób, które prowadzą działalność gastronomiczną. Doskonale sprawdzą się podczas różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, biznesowych oraz naukowych. Organizatorzy eventów branżowych i tematycznych cenią sobie nasze produkty ze względu na ich trwałość, niezawodność, funkcjonalność oraz estetykę wykonania. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających klientów.

Lekkie, praktyczne i funkcjonalne krzesła cateringowe

W dzisiejszych czasach liczy się maksymalna mobilność. Dotyczy się to również organizowanych uroczystości o różnym charakterze. Ważna jest możliwość sprawnego przemieszczania poszczególnych elementów. Meble cateringowe doskonale wpasowują się w ten trend. Współczesne krzesła cateringowe są niezwykle lekkie, dzięki czemu można łatwo przenosić je z miejsca na miejsce. Siedzisko, mimo smukłego wyglądu, zapewnia odpowiedni komfort siedzenia, co w połączeniu z odpowiednio wyprofilowanym oparciem pozwala na wykorzystanie jego potencjału w pełni. Popularne są również krzesła składane, które po złożeniu zajmują małą przestrzeń, dzięki czemu nadają się do bezpiecznego i sprawnego przewożenia z miejsca na miejsce. 

Dlaczego warto stosować krzesła cateringowe?

Konstrukcja współczesnych krzeseł bankietowych czy też cateringowych pozwala na bezproblemowy przewóz oraz daje możliwość przechowywania ich w dowolnym miejscu. Zastosowanie wytrzymałych materiałów pozwala je bezpiecznie transportować nawet na większe odległości, jak również są one łatwe w przechowywaniu. Nie bez znaczenia jest fakt, iż wysokiej jakości krzesła kateringowe doskonale radzą sobie pozostawione na świeżym powietrzu. Niestraszne są im opady atmosferyczne czy też silne nasłonecznienie i związane z tym promieniowanie uv. Solidnie wykonane krzesła nie odkształcą się pod wpływem wilgoci, co jest szczególnie istotne podczas imprez plenerowych. Ich estetyczne wykonanie, a także zastosowanie tworzyw sztucznych pozwala na niwelowanie hałasu, który mógłby powstać podczas ich użytkowania. 

Krzesła cateringowe na przyjęcia

Niejedna firma eventowa chwali sobie meble cateringowe. Stoły cateringowe i krzesła można stosować zarówno w pomieszczeniach jak i na dworze, łatwo jest je również utrzymać w czystości. Podstawowy detergent i ściereczka potrafią sprawić, iż krzesła wyglądają jak nowe, nawet po intensywnym użytkowaniu. Dzięki temu, iż meble cateringowe są odporne na uszkodzenia, doskonale sprawują się przez wiele lat, dzięki czemu są w stanie posłużyć nam podczas wielu eventów. Ze względu na rodzaj stosowanych materiałów, korozja nie jest im straszna. Jako podstawowy elementy wyposażenia firmy eventowej krzesła kateringowe są doceniane za wytrzymałość, jak również za to, iż ich konstrukcja pozwala na złożenie. Wygodne krzesła kateringowe to również odpowiedni komfort użytkowania a także stabilność. Jest ona szczególnie ważna podczas imprez plenerowych, zwłaszcza organizowanych na niezabezpieczonym podłożu, jak zwykła ziemia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne wysokiej klasy modele, w tym również krzesła składane, które zapewnią Twoim klientom niezwykle wysoki komfort użytkowania. Możesz wybrać i sprawdzić rozwiązanie, które w pełni będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Szeroki wybór krzeseł sprawia, iż nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą coś idealnego dla siebie. 

Organizujesz wydarzenia masowe? Postaw na krzesła cateringowe!

Ogrom korzyści, jakie daje nam stosowanie krzeseł kateringowych jest wręcz nieograniczony. Stosując ten rodzaj mebli mamy możliwość korzystania z produktów cechujących się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, niezwykle łatwą możliwością utrzymania ich w czystości, a także często niepowtarzalny design, mogący doskonale pasować do danego eventu. W sytuacji, gdy to detale mogą decydować o powodzeniu lub nie imprezy, to właśnie krzesła i stoły kateringowe, które mają za zadanie zapewnić odpowiedni komfort, są bardzo często zapamiętywane. Kuluarowe rozmowy o wygodzie krzeseł pozwalają na budowanie wspomnień zarówno o samym organizatorze, jak i o produktach, z których się korzystało. Stosując rozwiązania solidne, wysokiej jakości, możesz być pewien, iż klienci będą chętnie do Ciebie wracali, wiedząc, na jaki poziom wygody mogą liczyć. 
W ofercie naszego sklepu znajdziesz również krzesła barowe, krzesła konferencyjne oraz krzesła włoskie