Filtr

W tej kategorii przedstawiamy krzesła do stref food court w galeriach handlowych oraz do stref restauracyjnych w obiektach handlowych. Krzesła przeznaczone są do intensywnego użytkowania, spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa i posiadają certyfikaty świadczące o ich jakości. Posiadamy w ofercie krzesła do food court znanych włoskich producentów takich jak – Pedrali, Scab Design i wiele innych. Krzesła cechują się lekkością, możliwością sztaplowania co ułatwia ich składowanie. Food court to coraz częściej nie tylko miejsce spożywania posiłków ale również miejsce, które jest wizytówką obiektu handlowego, temu też strefy są projektowane w bardzo ciekawy sposób, przyciągają klientów nie tylko na zakupy ale również tylko do skorzystania z oferty gastronomicznej. Nasze krzesła food court są dostępne w wielu kolorach, cechują się różnymi stylami, a za ich projekty odpowiadają światowe sławy designu.

Wysokiej jakości meble na lata

Każda strefa food court powinna sprawiać, iż klienci chcą tam zostać jak najdłużej. Dostęp do niezwykle smacznych posiłków to tylko jedna z możliwości zatrzymania klientów. Zapewnienie odpowiedniego komfortu, nawet podczas długich pobytów, mocniej angażuje klientów. Potrzebne są więc krzesła niezwykle wygodne. Niezależnie od tego, czy to kawiarnia czy restauracja jest miejscem, gdzie się znajdują. Odpowiednio wyprofilowane siedziska oraz oparcie mają na celu utrzymać klienta jak najdłużej. Najwyższej jakości wykonanie, z troską o detale pozwala na długotrwałe użytkowanie mebli przy zachowaniu świeżego wyglądu.

Krzesła z nowoczesnym designem

Wybierając krzesła do food court należy pamiętać o tym, iż muszą mieć one odpowiednią wysokość i szerokość. Muszą być dopasowane do szerokiego przekroju użytkowników, o różnych preferencjach.  Produkty z naszej oferty mogą doskonale się sprawdzić w każdej sytuacji, dzięki swoim parametrom użytkowym. Zastosowane materiały potrafią cieszyć oko, nawet po latach intensywnego użytkowania.  Wizualnie uatrakcyjniają przestrzeń i Twoje wnętrza. Dzięki temu jesteś w stanie zaprojektować przestrzeń możliwie bliską ideałowi. Jesteśmy w stanie zagwarantować, iż krzesła do food court, które wybierzesz, przez lata będą Tobie dzielnie służyły. 

Funkcjonalne krzesła

Na pierwszy rzut oka mało kto zwraca uwagę, ale ważne jest to, by fotele były nie tylko funkcjonalne, ale i bezpieczne. Odpowiedni projekt ma gwarantować stabilność. Właściwe wyprofilowanie ma zapewniać trwałość, jak również odpowiedni komfort podczas wstawania, bez ryzyka uderzenia w stół, lub inny element otoczenia. Solidne podłokietniki mają na celu ułatwiać podparcie się i zachowanie równowagi. Doskonała forma krzeseł do food court sprawia, iż ludzie chętniej wracają. Produkt wysokiej jakości zawsze obroni się przed najbardziej wymagającym nawet użytkownikiem.
W naszej ofercie znajdziesz również krzesła bankietowe, krzesła hotelowe a także krzesła cateringowe.