Filtr

Parasole do restauracji, które tworzą naszą ofertę, dostępne są w różnych wersjach. Oferujemy modele ścienne, wolnostojące oraz o nodze bocznej. Dzięki bogactwu kolorów, kształtów i rozmiarów każdy nasz klient znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jakie parasole do restauracji posiadamy w ofercie?

Naszą bogatą ofertę tworzą parasole do restauracji, które wyróżniają się:

  • wygodą użytkowania,
  • odpornością na działanie warunków atmosferycznych, zwłaszcza promieniowania UV oraz deszczu,
  • łatwością w utrzymaniu czystości,
  • szerokim zastosowaniem,
  • wieloletnią wytrzymałością,
  • przystępną ceną.

Dostępne w naszym asortymencie parasole do restauracji wykonane są z najwyższej jakości materiałów, m.in. anodowanego aluminium oraz trwałych tkanin o designerskim i nowoczesnym wyglądzie. Dzięki naszym produktom właściciele lokalu gastronomicznych stworzą elegancką, funkcjonalną oraz estetyczną przestrzeń, która zachwyci wszystkich gości.

Czym się kierować, wybierając parasole do restauracji?

W sklepie Dominova dostępne są różnorodne parasole do restauracji, które zapewnią użytkownikom pełne bezpieczeństwo. Są stabilne, solidnie wykonane oraz wyposażone są w niezawodny mechanizm składający i rozkładający. Zapewnia doskonałą ochronę przed nagłym deszczem oraz promieniowaniem słonecznym.
Klienci cenią sobie nasz parasole do restauracji ze względu na ich szerokie zastosowanie oraz niebanalne walory wizualne. Doskonale odnajdują się w każdej aranżacji. Są stylowe i nadają lokalom gastronomicznym niepowtarzalnego charakteru oraz dobrego smaku. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem i skorzystania z oferty.