Filtr

Bankiet to ważne wydarzenie dla firmy, hotelu, pracowników oraz gości

Chociaż często bankiety są częścią konferencji, imprezy integracyjnej lub gali, rządzą się jednak swoimi prawami. Właśnie dlatego postanowiliśmy wydzielić meble bankietowe jako odrębną kategorię produktów. Bankiet to uroczyste przyjęcie, zazwyczaj organizowane w celu uczczenia jakiejś okazji lub ważnego wydarzenia. Bankiet może być częścią większej imprezy lub samodzielnym wydarzeniem. Meble bankietowe w ten sposób stają się wyposażeniem wesela, bankietu firmowego, uroczystości państwowej, gali wręczenia nagród, jubileuszu czy imprezy charytatywnej.
Bankiet zwykle odbywa się w eleganckiej sali lub na zewnątrz, w przestronnym ogrodzie lub na przykład na plaży. W czasie bankietu podawane są dania i napoje, a uczestnicy przyjęcia mają okazję do rozmów i integracji. Bankiet to nie tylko wykwintne jedzenie, ale także eleganckie i funkcjonalne meble, które są konieczne do stworzenia odpowiedniego klimatu i wygody podczas takiej uroczystości. Na myśl o bankiecie większość z nas ma filmowe wyobrażenie imprezy, podczas której tłum ludzie siedzi przy stołach o okrągłej podstawie, goście popijają drinki i biją brawa.

Meble na bankiety to krzesła bankietowe i stoły bankietowe

W związku z powyższym, najważniejszym wyposażeniem sali bankietowej są krzesła bankietowe i stoły bankietowe. Pokrywają one zdecydowaną większość powierzchni sali, na której rzadko kiedy są rozległe bufety lub regały porezentuje sprzęt gastronomiczny. Elegancki charakter bankietu wymaga, aby potrawy i napoje podawała obsługa wprost do stolika. Krzesła i stoły bankietowe powinny być zatem bardzo gustownie wykonane, aby cała sala prezentowała się pięknie. Te gorsze krzesła i stoły na bankietach są chowane pod pokrowcami lub przykrywane pokrowcami. Włoskie meble na bankiety to elegancja sama w sobie. Włosi doskonale znają i doceniają uniwersalność mebli oraz rozumieją, że raz bankiet jest w sali (ogrzewanej lub klimatyzowanej), a innym razem pod chmurką. Oferujemy zatem włoskie meble bankietowe producentów takich jak Et al. (dawniej Metalmobil), Pedrali czy Nardi, którzy tworzą meble piękne, trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Krzesła i stoły jako meble bankietowe i konferencyjne powinny mieć wspólny design

Dominova.com.pl to sklep internetowy oferujący meble dla branży HoReCa, w tym meble konferencyjne oraz meble eventowe. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatym asortymentem wyposażenia sal bankietowych, ponieważ ten rodzaj umeblowania jest coraz popularniejszy wśród obiektów hotelowych, a nawet firm cateringowych. W ofercie znajdują się duży wybór stołów na bankiety i wygodnych krzeseł bankietowych w różnych wariantach, w tym stoły okrągłe i prostokątne, stoły cateringowe oraz krzesła konferencyjne i bankietowe.
O ile catering to również odrębna branża, o tyle niekiedy cateringowe stoły składane potrafią uratować niejedną imprezę. Warto zatem sprawdzić naszą ofertę w całości, aby zobaczyć jak bardzo komfortowy może być bankiet. Oferujemy również meble restauracyjne, którymi każdy lokal gastronomiczny może różny sposób dysponować – także dodając falbany do stołów i tworząc atrakcyjną przestrzeń bankietową. Spójny design włoskich mebli na bankiet, konferencję, mebli do hotelu czy restauracji zdecydowanie ułatwia organizację sali podczas wydarzenia i wpływa pozytywnie na wizerunek obiektu, ponieważ unika się sytuacji, kiedy każdy mebel jest z innej bajki.

Stoły okrągłe to must have wśród mebli bankietowych

Klienci mogą wybrać spośród szerokiej gamy kolorów i modeli, co pozwoli na dostosowanie mebli do różnych stylów i aranżacji. Funkcjonalność i komfort użytkowania to jedne z głównych zalet włoskich mebli bankietowych, w tym okrągłych stołów, a ich trwałość zapewnia długie lata użytkowania. Wśród okrągłych stołów, dużą popularnością cieszą się również wysokie stoliki koktajlowe. Branża HoReCa to niekończące się morze możliwości, wśród których są również akcesoria, takie jak pokrowce na krzesła i obrusy bankietowe, które uzupełnią wystrój sali i zapewnią estetykę podczas organizacji przyjęć i eventów. Wymiar okrągłego stołu bankietowego bywa przeróżny – czasami jest to niski stół z blatem o znacznej średnicy, a innym razem są to kameralne stoły na kilka osób. Warto sprawdzić ofertę sklepu internetowego, ponieważ ceny mebli bankietowych i cateringowych są konkurencyjne, a jakość produktów zawsze spełnia wysokie standardy.

Dominova HoReCa Furniture zaopatrzy Cię w każdy rodzaj mebli

Nasz internetowy sklep z meblami dla branży HoReCa to sprawdzony parter w dostarczaniu mebli do siedzenia oraz stołów. Nasz meble wykonane są z różnych materiałów: metal, drewno, tworzywa sztuczne. Są również tapicerowane meble, a tekstylia dostępne są w różnych wzorach i wykroczeniach. Wszystkie nasze meble są wygodne w utrzymaniu czystości oraz łatwe do dezynfekcji. Niezależnie od tego, czy organizujesz przyjęcie w pomieszczeniu czy na świeżym powietrzu, meble składane i wygodne meble z litego drewna zapewnią wygodę i komfort. Meble bankietowe i konferencyjne to nie tylko elementy wyposażenia sal, ale również ważny element wystroju, który wpłynie na komfort spędzania czasu w obiektach hotelowych i lokalach gastronomicznych oraz na przyjęciach. Dlatego też, nasz sklep internetowy oferuje różnorodność modeli, aby zapewnić jak najwięcej wyboru klientom i dostosować meble do każdej aranżacji. Zatrudniamy zespół doradców, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiednich mebli do sal bankietowych oraz innych przestrzeni. Zapraszamy do kontaktu oraz na zakupy!