Filtr

Siedziska modułowe stanowią bardzo dobry pomysł dla wszystkich firm urządzających np. lobby czy poczekalnię albo przestrzeń obsługi klientów, w której trzeba wydzielić odrębne miejsca oczekiwania i załatwiania spraw. Mogą one występować całkowicie pojedynczo i niezależnie od siebie, ale mogą być również projektowane, produkowane i zamówione tutaj jako konkretny złożony już zestaw.
Siedziska modułowe – sklep internetowy Dominova.com.pl
Meble i rozwiązania dekoracyjne modułowe, cieszą się wielkim zainteresowaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Dlatego w Dominova sklepie od dawna proponujemy rozmaite siedziska modułowe i meble segmentowe, które można nabywać osobno, w różnych konfiguracjach i zestawieniach, aby następnie tworzyć z nich kolejne aranżacje lub wymieniać stopniowo niepasujące elementy wyposażenia na nowe.

Siedziska modułowe – wybór zarówno do firmy, jak i domu

Meble modułowe w naszym sklepie dostępne są w wielu wariantach i zestawieniach, ale możliwe jest również ich nabywanie w formie pojedynczych sztuk z danego zestawu. Dzięki temu także właściciele niedużego domu lub mieszkania mogą tutaj kupić siedziska, które im się spodobały – bez konieczności zamawiania całego zestawu i z możliwością wybrania dowolnego fragmentu zabudowy. To właśnie ta możliwość dowolnego wybierania pojedynczych elementów całego zestawu i zestawiania ich według swoich unikalnych potrzeb czy wielkości i rozstawu danego pomieszczenia sprawia, że nasi klienci tak chętnie sięgają po pierwsze siedziska modułowe i następnie wracają po kolejne elementy do nich.

Jakość materiałów ma szczególne znaczenie

Siedziska modułowe z uwagi na swoje przeznaczenie głównie do przestrzeni handlowych i komercyjnych, powinny być wykonane z odpowiedniej jakości surowców i materiałów. Zaprezentowane w naszym sklepie rozwiązania to przede wszystkim siedziska ręcznie produkowane, szyte a nie klejone, z trwałymi materiałami i tkaninami odpornymi na szybkie zużywanie. To ważne, aby produkty zakupione w Dominova sprawdziły się nawet po kilku latach, dlatego sprowadziliśmy dla naszych klientów wyłącznie modułowe meble do siedzenia od najbardziej cenionych i sprawdzonych producentów.
Wszystkie produkty przestawione w tej kategorii wyceniane są na indywidualne zapytania. Szczegółowych informacji chętnie udzieli nasze Biuro Obsługi Klienta. biuro@dominova.com.pl