Filtr

 

 

 

Marka Resol jest znana na ponad 60 światowych rynkach, co bardzo wymownie świadczy o zakresie jej działalności. To po prostu czołowy dostawca i lider w segmencie mebli z tworzyw termoplastycznych, przede wszystkim krzeseł i stołów, które są z powodzeniem wykorzystywane przez klientów kontraktowych w restauracjach, kawiarniach, lokalach bistro, strefach food court w galeriach handlowych oraz dzięki temu, że produkty z tworzyw odpornych na warunki atmosferyczne, również w ogródkach restauracyjnych i na tarasach.

Dzięki bogatej ofercie hiszpańskiej grupy Resol, obejmującej krzesła i stoły restauracyjne, ławki do poczekalni, leżaki basenowe i inne niezbędne meble, bez problemu znajdziesz odpowiednie modele do swojego biznesu. Niezależnie, czy szukasz czegoś do praktycznej aranżacji wnętrza, czy stylowego zagospodarowania ogródka, odnajdziesz tu pożądany i sprawdzony asortyment.

W ofercie znajdują się między innymi leżaki basenowe z prestiżowej linii SKY, wyróżniające się nowoczesnym designem i bardzo lekką, wygodną konstrukcją. Świetnie sprawdzają się w przestrzeni publicznej, np. w aquaparkach, na basenach czy przy hotelach. Regulacja pozycji i antypoślizgowe stopki to tylko część rozwiązań, które spisują się na medal, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Znajdziesz tu również krzesła, których uniwersalna konstrukcja pozwala na wykorzystanie zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz restauracji i kawiarni. Połączenie polipropylenu i włókna szklanego przekłada się na najwyższą jakość, jeżeli zależy Ci na trwałości i wygodzie gości. Kawiarnia, hotel, bar, restauracja? Resol stawia na minimalistyczny, uniwersalny design, dlatego meble łatwo wkomponowują się w otoczenie. Przekonaj się i zamów już dziś w kolorze, którego poszukujesz.

 

 

 

 

 

Meble RESOL