Filtr

Stelaże składane do stołów, które tworzą nasz asortyment, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Wykazują odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Są łatwe w utrzymaniu czystości oraz nie wymagają specjalistycznej konserwacji. Spełniamy oczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających klientów.

Czym wyróżniają się nasze stelaże do stołów i blatów?

Oferowane przez nas stelaże składane do stołów spełniają wiele przydatnych funkcji. Pozwalają zorganizować profesjonalne spotkanie biznesowe lub służą jako niezawodne wyposażenie hoteli i sal bankietowych. Wyróżniają się:

  • prostotą montażu,
  • wygodą użytkowania,
  • mobilnością i łatwością transportu,
  • estetyką wykonania,
  • szerokim zastosowaniem.

Stelaże stołów, które posiadamy w naszej ofercie, wyposażone są w specjalny mechanizm, pozwalających obrócić blat do pozycji pionowej. Dzięki temu pozwalają zaoszczędzić dużą przestrzeń w biurze czy obiektach wypoczynkowo-rekreacyjnych. Oferujemy modele stalowe z blachy tłoczonej malowane farbą proszkową np na czarno, o chromowanych nogach lub wykonane z profili. Wysokość stelażu warto dobrać uwzględniając możliwe różne przeznaczenie mebla i jego długość i szerokość – czy będzie to stolik kawowy, czy biurko konferencyjne.

Stelaże do stołów – jakie korzyści niosą za sobą?

Bogaty asortyment sklepu Dominova tworzą profesjonalne stelaże składane do stołów, które stanowią niezbędne wyposażenie biur, hoteli lub sal bankietowych i konferencyjnych. Ich prosta i jednocześnie wytrzymała konstrukcja zapewnia doskonała stabilność, niwelując nierówności terenu. Dzięki wysokiej jakości wykonania oferowane produkty dają pewność użytkownikom, że blaty wsparte na metalowych stelażach

Stelaże składane do stołów, które Państwu proponujemy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem naszych klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.