Parasol ogrodowy ICARUS Umbrosa

Parasol ogrodowy ICARUS firmy UMBROSA to produkt najwyższej jakości, który może służyć jako parasol przeciwsłoneczny lub jako osłona przykładowo leżaka. Elegancka linia czaszy w kształcie liścia oddaje naturalny i lekki charakter parasola.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: UMB 06
Parasole ogrodowe Umbrosa

Parasol UMBROSA ICARUS

Parasol ogrodowy belgijskiego producenta Umbrosa Icarus zachwyca swoją lekkością i naturalną formą czaszy w kształcie liścia. Zainspirowany naturą parasol ogrodowy ICARUS cechuje wysoka jakość wykonania, anodowane aluminium i tkaniny najwyższej jakości w połączeniu z designerskim i nowoczesnym wyglądem – to najważniejsze cechy parasoli marki Umbrosa. Kolejną ważną cechą parasola jest możliwość montażu praktycznie na każdej powierzchni, bezpośrednio do gruntu lub do specjalnych baz. Dzięki funkcji obracania oraz możliwości ustawienia nachylenia kąta czaszy możemy uzyskać osłonę od wiatru lub gustowną osłonę od promieni słonecznych. ICARUS Umbrosa to wszechstronny parasol spełniający najwyższe oczekiwania zarówno prywatnych odbiorców w ogródkach i na prywatnych tarasach oraz gości obiektów komercyjnych i turystycznych jak hotele, restauracje, zajazdy, ośrodki wypoczynkowe. Parasol ogrodowy ICARUS dzięki aluminiowej konstrukcji jest lekki, trwały oraz odporny na warunki atmosferyczne. 
Zestaw składa się z aluminiowego i obrotowego pala na stopie ( do wyboru kilka opcji ) oraz czaszy z tkaniny. Całość ma możliwość regulacji. 

Cechy produktu:

  • Wysoka jakość
  • Możliwość płynnej regulacji wysokości
  • Regulacja nachylenia czaszy parasola
  • Szybki montaż i demontaż parasola
  • Filtr UV
  • Możliwość montażu pala na podstawie mobilnej
  • Możliwość montażu pala do podłoża tarasu lub gruntu
  • pełny obrót parasola o 360 stopni.

Wszelkie szczgółowe informację udzielamy drogą telefoniczną bądź mailową.
PRODUKT OSTATECZNIE WYCENIAMY PO INDYWIDUALNYM KONTAKCIE Z NASZYM BOK DOMINOVA W CELU USTALENIA PARAMETRÓW PARASOLA.

Waga 105 kg