Filtr

Firma begijska Umbrosa jest producentem parasoli przeciwsłonecznych ogrodowych oraz tarasowych o światowej renomie. Gdy szukasz parasoli do hotelu lub restauracji, kierujesz się wieloma kryteriami. Wszystkie perfekcyjnie spełniają produkty belgijskiej marki, która specjalizuje się w dostarczaniu przestronnych, wytrzymałych i nad wyraz stylowych osłon do ogrodów, hotelowych patio czy restauracji na świeżym powietrzu. Marka Umbrosa zdobyła uznanie takimi modelami, jak parasole Paraflex, Spectra, Icarus, Infina czy Eclipsum. Równie ciekawą propozycję stanowi płachta przeciwsłoneczna Ingenua. Nie jest przypadkiem, że każdy projekt cieszy się dużą popularnością, nie tylko w Polsce i Belgii. Umbrosa po prostu łączy jakość, estetykę i trwałość, na którym zależy wszystkim. Parasole Umbrosa to gwarancja belgijskiej jakości i niezawodnej funkcjonalności.

Weź pod uwagę długość ramienia czy kształt, kolor – czyste aluminium lub śnieżno białe ramie, którym precyzyjnie ustawisz parasol tam gdzie tego potrzebujesz. Wiele z propozycji spełnia najwyższe standardy designerskie, zaskakując kształtem i funkcjonalnością. Parasole Umbrosa posiadają wewnętrzny filtr UV, a także wiele elementów usprawniających codzienne użytkowanie, takich jak np. regulacja nachylenia i wysokości. Jeżeli chcesz, połączysz parasol z mobilną podstawą, gruntem, ścianą lub podłożem tarasu. Producent stosuje tkaniny wysokiej gęstości oraz aluminium anodowane, które zachwycają trwałością i odpornością na działanie negatywnych czynników atmosferycznych. Sam materiał parasoli jest dostępny w różnych gramaturach i kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz konkretny model do aranżowanej przestrzeni. Szybki montaż i demontaż ułatwia założenie ochrony przeciwsłonecznej nawet na ostatnią chwilę.

Polecamy parasole mocowane do ściany z serii Paraflex Wallflex, które doceniają klienci prywatni. Idelanie pasują do osłony obiadowych mebli ogrdowowych przy których chętnie spędzamy czas na spożywanie posiłków czy spotkania towarzystkie. Sprawdzą się również na balkonach.

umbrosa