Filtr

Meble Et Al.

W naszym sklepie prezentujemy meble o różnym zastosowaniu, pochodzące tylko od sprawdzonych i renomowanych producentów. W asortymencie znalazły się również meble Et Al. – włoskiej firmy, która już od sześćdziesięciu lat znana jest klientom na całym świecie i cieszy się ich niekwestionowanym zaufaniem. Obecnie marka znana jest również pod nazwą Metalmobil.

Meble Et Al o różnym zastosowaniu

Włoski producent oferuje szeroki asortyment mebli. W Dominova dostępne są produkty, które znajdują zastosowanie:

  • w przestrzeni publicznej,
  • w domach i mieszkaniach,
  • w lokalach gastronomicznych,
  • w hotelach.

Marka znana jest przede wszystkim z najwyższej jakości. Wiele modeli powstaje dzięki projektom światowej klasy artystów, którzy od lat funkcjonują w branży meblarskiej. Ma to wpływ na niebagatelny design, który wyróżnia meble Et Al. na tle konkurencyjnych produktów. Ich wygląd wpływa na estetykę i zwraca uwagę. W wielu przypadkach meble te stanowią ozdobę pomieszczenia lub powierzchni zewnętrznych, w zależności od swojego zastosowania.

Funkcjonalne i trwałe – meble ET Al.

Producent wykorzystuje tylko surowce najwyższej klasy, takie jak metal, aluminium, chrom, tworzywa sztuczne i wiele innych, dzięki czemu jego meble mają różne zastosowania. Można je spotkać w lokalach gastronomicznych i ich ogródkach, w lokalach usługowych, poczekalniach, ale też w warunkach domowych. Udostępniamy także podstawy do stołów restauracyjnych. Meble Et Al. stały się rozpoznawalne, z uwagi na swój charakterystyczny, bardzo nowoczesny design. Niektóre modele od dziesięcioleci pojawiają się we włoskich lokalach i stały się elementem bardzo pożądanym. Oryginalne wzornictwo, na którym opiera się marka bez wątpienia rzuca się w oczy i zwraca na siebie uwagę.

Zachęcamy serdecznie do poznania szerokiej gamy mebli pochodzących od tego znanego na całym świecie włoskiego producenta. Jesteśmy przekonani o ich najwyższej jakości oraz funkcjonalności. Są to meble trwałe i odporne na użytkowanie. W razie jakichkolwiek pytań o produkty z naszego sklepu, prosimy o kontakt z pracownikami.