Filtr

Włoskie meble ogrodowe RD Italia są znane od ponad 30 lat. Produkowane w słynnym meblarskim regionie Veneto, trafiają do wielu krajów w całej europie i USA, gwarantując wysoki komfort i szczególne odczucia wizualne. Korzystna cena połączona z najwyższą jakością wykonania. Nic dziwnego, że produkty zgromadzone w tej kategorii cieszą się tak dużą popularnością wśród klientów z najwyższej półki – Hilton, Marriot czy Boston Harbor Cruises.

Meble ogrodowe RD Italia pasują do ogródków restauracyjnych, kawiarni czy hotelowych patio. Producent dba o odpowiednie zabezpieczenie – stoły i krzesła ogrodowe są ocynkowane, aby zapobiec korozji i rdzewieniu. Co ciekawe, nawet nadmorski, specyficzny klimat nie narusza optymalnie zabezpieczonej powierzchni zestawów ogrodowych włoskiego producenta.

W dostępnej ofercie znajdują się zarówno modele, które zachwycą tradycjonalistów, jak i takie, które wpisują się w minimalistyczny, nowoczesny trend designerski restauracji i kawiarni. Pokryte proszkową farbą poliestrową, estetycznie prezentują się na tle naturalnego otoczenia. Lekkie, a jednocześnie wytrzymałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych, potwierdzają, że w świecie mebli ogrodowych etykieta 100% Made in Italy ma wysoką wartość.

Z uwagi na duży wybór z łatwością znajdziesz stoły ogrodowe z rozsuwanym blatem czy popularne czarne krzesła z ażurowym oparciem, które rozmiarami i specyfiką idealnie wkomponują się w projektowaną przez Ciebie przestrzeń ogrodu. Pamiętaj o praktycznych potrzebach i estetycznych oczekiwaniach swoich klientów, jednocześnie korzystając z atrakcyjnych cen w naszym sklepie. Wybierając meble RD Italia, na pewno się nie zawiedziesz! Meble z powodzeniem można również użytkować w prywatnych ogródkach przydomowych. Ogrodowe zestawy mebli idealnie sprawdzą się do spożywania posiłków na tarasach i altanach.

 

Metalowe meble ogrodowe RD ITALIA