Współpraca z firmą DOMINOVA

W firmie DOMINOVA zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką rolę w tworzeniu wyjątkowego klimatu restauracji, kawiarni czy hotelu mają meble. To właśnie one tworzą w dużej mierze niepowtarzalny charakter tych miejsc. Każde wnętrze wymaga indywidualnego podejścia i doboru takiego wyposażenia, które znakomicie będzie komponować się z całością wystroju. Tak, by odwiedzający je Goście zawsze czuli się przyjemnie i komfortowo.

 

Zapewniamy atrakcyjny, elegancki wygląd nie tylko wewnątrz lokalu – Państwa Klienci z pewnością spędzą niezapomniane chwile na zaaranżowanym przez nas tarasie, w ogródku restauracyjnym czy przy basenie. Oferujemy bogaty wybór krzeseł plastikowych i stolików kawiarnianych, parasoli ogrodowych oraz funkcjonalnych stelaży od uznanych producentów. Zapraszamy do współpracy właścicieli hoteli, pensjonatów, restauracji, kawiarni i lokali gastronomicznych oraz inwestorów i deweloperów. Wspólnie dobierzemy takie wyposażenie kawiarni, food court czy meble restauracyjne, które z pewnością spotkają się z aprobatą Klientów.

Nietuzinkowe meble do domu i ogrodu

Oferujemy profesjonalną pomoc również Klientom indywidualnym. Jeśli szukają Państwo pomysłu na ciekawą aranżację domu, ogrodu lub mebli na taras – warto zapoznać się z ofertą firmy DOMINOVA. Dzięki naszemu pośrednictwu mają Państwo dostęp do oryginalnych designerskich krzeseł, zestawów mebli z technorattanu oraz zestawów obiadowych i wypoczynkowych. Atuty naszych mebli to najwyższa jakość wykonania, bogate wzornictwo, zróżnicowana stylistyka i funkcjonalność. Oferowane przez nas meble pochodzą od sprawdzonych producentów z kraju i z zagranicy.

 

Specjaliści z firmy DOMINOVA chętnie  wyszukają da Państwa meble na potrzeby realizacji konkretnego projektu oraz dostarczą je pod wskazany adres. Zapraszamy do kontaktu! Możemy też przesłać wzorniki, katalogi oraz pliki do programów graficznych. Przy większych zamówieniach mogą Państwo liczyć na atrakcyjne rabaty!

 

Zamknij