Filtr

Wyposażenie dla branży HoReCa jest w naszym sklepie bardzo zróżnicowane, dlatego każdy właściciel biznesu znajdzie tutaj idealne propozycje dopasowane do swoich potrzeb. Bardzo często sprzedaż towarów i usług oraz wypoczynek i rekreacja, odbywają się na zewnątrz, a ogrodowe fotele, krzesła i stoły, podobnie jak parasole ogrodowe Umbrosa stanowią jeden z najbardziej poszukiwanych towarów.

Parasole ogrodowe Umbrosa – co je wyróżnia na tle konkurentów?

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi parasolami ogrodowymi marki Umbrosa, które wyróżnia oprócz bardzo atrakcyjnych wizualnie projektów także konkurencyjna cena zakupu. Od wielu lat nasz sklep zaopatruje i dostarcza parasole ogrodowe Umbrosa do firm działających w sektorze HORECA, a proponowane rozwiązania cieszą się dużym zaufaniem klientów z uwagi na wysokie standardy, za które odpowiadają:

  • jakościowe surowce – połączenie materiałów syntetycznych, o podwyższonych walorach eksploatacyjnych, z materiałami naturalnymi podnoszącymi walory wizualne/estetyczne;
  • możliwość montowania parasolów zarówno na udostępnionej przez producenta bazie, na elewacji zewnętrznej bądź ścianie wewnętrznej, a także montaż do stropu i bezpośrednio w posadzce;
  • adaptowalne i modyfikowalne w wielu płaszczyznach pala i wysięgnika – pozwalające na pełen obrót parasola o 360 stopni, a także do dołu i góry, w lewo lub prawo;
  • czasza parasola wykonana z wzmacnianych materiałów, odpornych na działanie promieni słonecznych i promieniowania UV, wodoszczelna itp.

Powyższe cechy wyróżniają wszystkie oferowane w Dominova parasole ogrodowe Umbrosa, ale w ramach tej marki funkcjonuje kilka rodzin produktów, spośród który wyróżnia się dodatkowo i jest dedykowany do szczególnego przeznaczenia.

Parasole ogrodowe – uniwersalne rozwiązania dla różnych branży

Zebrane w poniższej kategorii parasole ogrodowe Umbrosa to wyjątkowo elegancko wykonana forma, która jednocześnie może pochwalić się bardzo funkcjonalną i trwałą bazą. Dzięki temu parasole do zastosowania w hotelarstwie czy gastronomii i szeroko rozumianych usługach łączą w sobie bardzo ciekawe rozwiązania estetyczne ze skutecznymi i praktycznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Możliwe jest zamówienie i zakupienie nie tylko parasoli, ale również zadaszenia modułowego, które stanowi idealne rozwiązanie dla sezonowych restauracji, nadmorskich hoteli czy ogródków piwnych. Bez względu na rodzaj prowadzonego biznesu – w naszym sklepie odnajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Luksusowe parasole ścienne Umbrosa to relaks i wypoczynek na tarsie w cieniu

Beztroski relaks pod ogrodowym parasolem – któż z nas tego nie lubi? Najważniejsze to wybrać odpowiednią konstrukcję, zapewniającą najwyższy komfort użytkowania i ochronę przed promieniami słońca. Z pomocą przychodzą produkty marki Umbrosa – belgijskiego producenta luksusowych parasoli ściennych.

Zalety parasoli montowanych do ściany

Parasole Umbrosa to wyjątkowej jakości wyroby, wyróżniające się na tle konkurencji swoim kształtem i funkcjonalnością. Każdy produkt cechuje się nowoczesnym designem, a aluminiowa budowa i grube tkaniny czasz parasoli zapewniają pełną stabilizację, niezależnie od panującej pogody. Główne modele z oferty to prestiżowe parasole Spectra, Icarus oraz parasole ścienne Paraflex Wallflex.

Gdzie znajdziemy parasole ścienne?

Z parasolami montowanymi do ściany zetkniemy się wszędzie tam, gdzie zaistniała potrzeba odpowiedniego zacienienia przestrzeni. Mogą być to prywatne ogrody, a także hotelowe baseny, tarasy czy zakątki restauracyjne. Parasole znajdą też Państwo w naszym bogatym asortymencie, dzięki czemu są one dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki.