Filtr

Wyposażenie biura ma szczególne znaczenie, dlatego wybraliśmy dla naszych Klientów wyłącznie te modele, które charakteryzują się wysoką trwałością. Zaprezentowane meble do biura wykonane są z jakościowych materiałów i surowców, a ich projekty spełniają wymogi ergonomii – co ma szczególne znaczenie dla pracowników biurowych. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko fotela biurowego lub krzesła do biura (tak jak i krzesła konferencyjnego) ułatwia zachowanie właściwej pozycji siedzenia przez pracownika albo gościa firmy. Oferujemy meble biurowe są zgodne z BHP, które są eleganckie i trwałe. W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie wyroby najwyższej jakości od najlepszych producentów mebli biurowych.

Meble biurowe zgodne z BHP

Przy wielogodzinnej pracy kilka dni w tygodniu, tylko ergonomiczne meble biurowe, takie jak zaprezentowane w niniejszej kategorii, mogą wspomóc pracowników w zachowaniu zdrowia i kondycji. Dzięki oferowanym przez nas meblom biurowym, pracownik może korzystać z takich funkcjonalnych funkcji i dodatków, jak chociażby:

  • kółka jezdne w krześle umożliwiające podróżowanie po przestrzeni biurowej bez wstawania;
  • elektrycznie ustawiana wysokość biurka;
  • podłokietniki w krzesłach i fotelach;
  • rozbudowane kanały kablowe;
  • nowoczesne rozwiązania w stołach biurowych;
  • wyjścia i porty multimedialne;
  • oddychające i wysokiej jakości materiały.

Dzięki temu, pracownicy potrzebujący szczególnej troski i opieki z uwagi np. na swoje schorzenia czy budowę anatomiczną, mogą znaleźć tutaj idealnie dopasowane do swoich potrzeb meble biurowe. Ergonomiczne zgodne z BHP miejsce pracy uwzględnia takie meble do biura jak w tym meble jak fotel biurowy, krzesło i stół biurowy czy biurko na stelażu elektrycznym. Co do zasady, to na pracodawcy spoczywa obowiązek wyposażenia swojego pracownika w stosowne stanowisko pracy. Właśnie dlatego to właśnie właściciele firm stanowią sporą grupę naszych usatysfakcjonowanych Klientów.

Trwałość mebli biurowych z oferty Dominova HoReCa Furniture

Ergonomia i funkcjonalność, to nie jedyne powody, dla których warto sięgać wyłącznie po sprawdzone meble od polecanych dostawców i doświadczonych producentów. Istotna dla każdego nabywającego meble biurowe powinna być również trwałość zakupionego towaru. Meble, które psują się lub zużywają w przeciągu roku, muszą być naprawione lub wymienione na nowe, oznaczają dodatkowe koszty w późniejszym czasie, więc proponujemy naszym Klientom wyłącznie modele charakteryzujące się szczególną dbałością o projekt i montaż.
Możemy zagwarantować niezawodność zaproponowanych produktów, ponieważ w przeszłości sprawdzały się one już w bardzo wymagających zakładach pracy, przestrzeniach biurowych i użytkowych, a także w komercyjnych budynkach. Skoro są to meble biurowe, które sprawdziły się w galeriach handlowych i obleganych salonach obsługi klienta – sprawdzą się również w Twoim biurze lub firmie. Dodajmy, iż meble dostępne w Dominova HoReCa Furniture uczestniczyły w niejednej konferencji czy warsztatach i szkoleniach, gdzie były i są stale poddawane intensywnej eksploatacji.

Włoskie meble biurowe – eleganckie, wygodne i funkcjonalne rozwiązania dla Twojego biura

Oprócz wygody i funkcjonalności, meble do biura muszą także dobrze wyglądać. Meble biurowe to ważny element wystroju siedziby firmy i wpływają na jej wizerunek. Wybierając meble biurowe należy zwrócić uwagę na ich styl, kolor i materiał wykonania, aby dobrze pasowały do reszty wystroju biura, były zgodne z koncepcją wnętrz siedziby i/lub pasowały do identyfikacji wizualnej firmy. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne meble biurowe prestiżowych włoskich marek, które w swojej filozofii łączą wpadający w oko design z funkcjonalnością formy i wygoda korzystania. W naszej stałej sprzedaży są włoskie meble Et al. (Metalmobil), designerskie stoły i krzesła Plank. Do każdej strefy roboczej i wypoczynkowej idealnie pasują włoskie meble Pedrali, których asortyment w naszym sklepie internetowym jest bardzo bogaty.
Odpowiednie meble do aranżacji biura powinny podążać za najnowszymi trendami, ale jednocześnie nie powinno być przerostu formy nad treścią, aby każdy mógł wygodnie skupić się na wykonywanej pracy. Trzymając się tej zasady, we własnej siedzibie posiadamy eleganckie, wygodne i funkcjonalne włoskie meble biurowe. Jesteśmy zatem żywym przykładem, że wierzymy w oferowane przez nas produkty.

Meble do biura wykonane z różnych materiałów – wybierz spośród drewna, metalu i innych surowców

Kreatywność projektantów wnętrz jest dzisiaj ograniczana jedynie budżetem. Szeroka gama mebli biurowych na rynku sprawia, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne wzornictwo przemysłowe jest w stanie pobudzić naszą wyobraźnię przy aranżowaniu przestrzeni biurowej, dzięki czemu meble do biura mogą oddawać osobność pracowników, charakter zespołu pracowniczego lub misję firmy. W Dominova HoReCa Furniture doskonale to rozumiemy, stąd w naszej ofercie są meble biurowe z drewna, metalowe meble do biura, meble z tworzyw sztucznych, a także tapicerowane meble biurowe. Znaczna część naszych produktów zgrabnie łączy różne materiały, co sprawia, że w sklepie internetowym mamy szeroki wybór mebli do każdego biura. Idealnym przykładem są tutaj sofy i kanapy biurowe znajdujące zastosowanie w przestrzeniach biurowych o różnym charakterze i stylu.

Meble do biura to również stoły, blaty, biurka i stelaże do biurek

Biurko to mebel, przy którym się pracuje, składający się przynajmniej z blatu oraz stelażu, nierzadko posiada również szuflady lub kontenerek na kółkach pod blatem. Teoretycznie, każdy z nas wie czym jest biurko. W praktyce jednak rozkładając biurko na czynniki pierwsze uświadamiamy sobie jak wiele elementów wpływa na wygodę pracy przy biurku. Jest to także mebel obowiązkowy w każdej przestrzeni biurowej mający niebagatelny wpływ na wygląd pomieszczenia. W naszym sklepie internetowym oferujemy stelaże do biurek elektrycznych oraz stelaże do biurek i stołów. Potrafią one w połączeniu z bogatą ofertą blatów stworzyć idealne biurko dostosowane do preferencji firmy oraz pracownika, ponieważ z reguły przy jednym biurku pracuje jedna osoba.
Stoły biurowe są natomiast meblami, przy których może przebywać kilka osób. Nie są to typowe stanowiska do całodniowej pracy, lecz stoły biurowe wykorzystywane są przy naradach, pracach zespołowych i posiedzeniach. Idealny stół biurowy powinien swoim wyglądem zapraszać do siebie i stwarzać przyjazny klimat do pracy. Dostępne w naszej ofercie włoskie stoły biurowe są eleganckie oraz spójne formą z pozostałymi meblami do biura, dzięki czemu wszystkie wnętrza w firmie prezentują się profesjonalnie i pięknie.

Nowoczesne meble biurowe łączą komfort i design, są dopasowane do Twoich potrzeb

Zakup mebli biurowych to nie tylko wydatek, lecz przede wszystkim inwestycja w komfort i wygodę pracy oraz wizerunek firmy. Warto więc poświęcić trochę czasu na wybór odpowiednich mebli do biura, które będą spełniały wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. W naszym sklepie internetowym z meblami biurowymi można znaleźć szeroki wybór różnych rodzajów mebli biurowych, w różnych stylach, kolorach i materiałach wykonania. Nasz zespół doradców chętnie udzieli pomocy i wskaże najlepsze rozwiązania pasujące do Twojego biznesu.
Dostępne w naszej ofercie eleganckie włoskie meble biurowe to wygodne, funkcjonalne i stylowe rozwiązania dla Twojego biura, które wyraźnie podnoszą również prestiż Twojej firmy. Ich odpowiedni wybór wpływa na wygodę pracy, funkcjonalność i wizerunek biura. Dlatego warto zainwestować w meble biurowe wysokiej jakości, które będą służyć przez wiele lat i wpłyną pozytywnie na komfort pracy i samopoczucie pracowników, jednocześnie budując pozytywny wizerunek firmy jako nowoczesnej, pewnej i konsekwentnej.

Dominova HoReCa Furniture to internetowy sklep z meblami biurowymi, i nie tylko

Realizacja każdego wnętrza nabiera charakteru, kiedy jest przemyślana i konsekwentna. Pragniemy zatem zaznaczyć, iż jesteśmy internetowym sklepem z meblami dla branży HoReCa, a sprzedawane przez nas meble hotelowe lub meble restauracyjne idealnie odnajdują się w przestrzeni biurowej. Meble dla przemysłu gościnności zawsze charakteryzowały się naciskiem na pozytywne wrażenia i odporność na intensywną eksploatację. Wprowadzając nasze meble do swojego biura, stworzysz wspaniały nastrój wpływający pozytywnie na wrażenia z pracy.
Jeżeli w swojej firmie przewidujesz sale konferencyjną, zapraszamy również do specjalnej kategorii „meble konferencyjne, w której prezentujemy nasze najlepsze krzesła i stoły konferencyjne, a także stelaże do stołów konferencyjnych. W wielu nowoczesnych biurowcach popularne są ogrody na dachu lub biura z wyjściem na taras. Na popularności zyskują również części wspólne na świeżym powietrzu i miejsca odpoczynku na zewnątrz siedziby firmy. W takiej sytuacji warte uwagi są również nasze meble na taras i włoskie meble ogrodowe.
Jak widać, w Dominova HoReCa Furniture posiadamy meble do różnych przestrzeni. Współpraca z nami może zatem zaowocować nie tylko wygodnym, funkcjonalnym i pięknym biurem, ale także strefami relaksu, gastronomiczną i konferencyjną. Biuro wyposażone w nasze meble może mieć charakter klasyczny oraz nowoczesny. Z wielką chęcią pomożemy, doradzimy i przedstawimy naszą ofertę na realizację Twojej wizji biura. Zapraszamy do kontaktu oraz na zakupy!