Filtr

Wymiana całego stołu bywa kosztowna, a jeśli w obiekcie wymienić trzeba kilkadziesiąt stołów, należy poszukać sposobów na oszczędności. Bardzo dobrym pomysłem jest sprawdzenie, czy np. poprzednie blaty ze stołów nie nadadzą się do ponownego wykorzystania – może się bowiem okazać, że wystarczy zakupić same podstawy do stołów inox stal nierdzewna, aby cieszyć się zupełnie nową aranżacją.
Podstawy do stołów inox stal nierdzewna – sklep internetowy Dominova.com.pl
Stal nierdzewna sprawia się idealnie z uwagi na swoją wyjątkową trwałość i zachowanie wyjątkowych walorów wizualnych nawet po długich latach – przy odpowiedniej konserwacji i czyszczeniu takie podstawy do stołów inox stal nierdzewna zachowują pełnię swojego kształtu i wyglądu bez względu na warunki zewnętrzne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na jakościowe podstawy do stołów w rozmaitych kształtach i rozmiarach oraz wersjach estetycznych.

Jakie podstawy do stołów inox stal nierdzewna znajdziesz w ofercie Dominova?

Mamy świadomość, że spora część klientów kupuje większą ilość podstaw do stołów oraz blatów, aby mieć od razu zapasowe i zamienne, dodatkowe stoły. Okazjonalnie restauracje lub hotelowe sale konferencyjne mogą być również powiększane o dodatkowe miejsca siedzące i nadmiarowe podstawy do stołów inox stal nierdzewna są wtedy wyjątkowo przydatne.

Zgromadzone w poniższej kategorii podstawy podzielić można na następujące podkategorie produktów:

  • podstawy kwadratowe;
  • podstawy okrągłe;
  • podstawy mobilne (przesuwne – wyposażone w kółka z hamulcami);
  • stal nierdzewna szczotkowana (inox) i stal polerowana.

Funkcjonalne rozwiązania w produkcji podstaw do stołów

Właściciele firm gastronomicznych chętnie wybierają podstawy do stołów inox stal nierdzewna lub ze stali polerowanej, która wypiera szybko podstawy chromowane – trudne w utrzymaniu i konserwacji. Ich główną zaletą jest możliwość bardzo szybkiego i łatwego montażu oraz demontażu do dowolnego blatu – przeważnie wystarczy wykręcenie 4 lub 8 śrub, aby całkowicie odkręcić podstawę od blatu, a przechowywanie osobno zabezpieczonych blatów i ustawionych na sobie podstaw do stołów znacząco ogranicza ilość zabieranej przestrzeni. Dlatego tak chętnie sięgają po nie przede wszystkim właściciele prowadzących biznes gastronomiczny – wyposażając restauracje, ogródki, puby czy kluby nocne, można je także spotkać w niemal każdym hotelu, a coraz częściej także w obiektach komercyjnych i rekreacyjnych.

Podstawy stolików INOX w restauracji i kawiarni

Stal nierdzewna szczotkowana wykorzystana do produkcji mebli robi znakomite wrażenie zarówno pod względem wizualnym, jak i praktycznym. Potwierdzają to podstawy do stołów INOX, czyli ze stali nierdzewnej, które są niezwykle eleganckie. Świetnie nadają się do wnętrz restauracji, kawiarni, hoteli, barów i innych tego typu obiektów. Polerowane na wysoki połysk podstawy stolików cechują się wieloletnią trwałością i niesamowitym nowoczesnym designem, a przy tym są mniej podatne na zabrudzenia niż niejedna noga do stołu wykonana z innego materiału.
Podstawy do stołów ze stali nierdzewnej mają bardzo różnorodne zastosowanie. Z powodzeniem możesz ich użyć w dowolnym obiekcie, począwszy od niewielkiego hotelu, poprzez elegancką restaurację i klimatyczną kawiarnię, skończywszy na przydrożnym barze. Jeżeli interesuje Cię wysoka jakość i gustowny styl, zgromadzone w niniejszej kategorii nogi stolików spełnią Twoje wymagania. Podstawy do stołów ze stali polerowanej są bowiem atrakcyjne pod względem estetycznym, a z drugiej strony bardzo trwałe i odporne, co wynika z faktu, że są sygnowane przez solidnych producentów wykonujących meble dla najbardziej znanych marek na świecie.