Filtr

Niezwykłą funkcjonalnością wyróżniają się podstawy do stołów uchylne, które znajdują się w ofercie sklepu Dominova. Oferujemy modele z możliwością obracania, składania oraz podnoszenia blatów. To rozwiązanie jest wyjątkowo praktyczne i znajduje zastosowanie w wielu różnych lokalach gastronomicznych, np. barach, kawiarniach, restauracjach. Zapewnia elastyczność, wszechstronność oraz mobilność.
Podstawy do stołów uchylne i składane – sklep internetowy Dominova.com.pl
Podstawy do stołów uchylne, które dostępne są w naszym sklepie, występują w wielu różnych wariantach. Proponujemy Państwu modele krzyżowe z trzema lub czterema nogami oraz z jedną nogą centralną. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet naszym najbardziej wymagającym klientom.

Gdzie znajdują zastosowanie podstawy do stołów uchylne?

To, co wyróżnia nasze podstawy do stołów uchylne, to ruchome głowice montażowe, które pozwalają składać blat do pionu, a tym samym zaoszczędzić przestrzeń w lokalu.

Poza tym nasze produkty cechuje:

  • szerokie zastosowanie,
  • wygoda użytkowania,
  • prostota montażu,
  • doskonała stabilność,
  • wieloletnia wytrzymałość,
  • rozsądne ceny.

Podstawy do stołów uchylne, które tworzą bogaty asortyment naszego sklepu, z łatwością można przenosić z miejsca na miejsce. Dopasowują się do dowolnej aranżacji lokalu. Współgrają z każdym stylem, od skandynawskiego i minimalistycznego, po industrialny i vintage. Z naszej ofert skorzystały już dziesiątki zadowolonych klientów, a ich grono stale się powiększa.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dostępne w sklepie Dominova podstawy do stołów uchylne wykazują odporność na procesy korozyjne, niekorzystne warunki pogodowe, a także uszkodzenia mechaniczne. Wyróżniają się niezawodną i długotrwałą wytrzymałością, stabilnością oraz estetyką wykonania.
Nasze podstawy do stołów uchylne pochodzą od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Klienci cenią sobie ich szerokie zastosowanie, uniwersalność oraz funkcjonalność sprawdzą się w branży gastronomicznej, hotelowej, turystycznej i rekreacyjnej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.