Filtr

Jeśli szukasz idealnych mebli ogrodowych, to znalazłeś się we właściwym miejscu! Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór stołów do ogrodu ogrodowych z różnych materiałów, takich jak drewno, metal i tworzywo. Oferowane w różnych rozmiarach i wysokościach, w tym składane, rozkładane oraz barowe. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz stoły z parasolami ogrodowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Najważniejsze informacje

  • Stoły do ogrodu są dostępne w różnych materiałach, takich jak drewno, metal i tworzywo sztuczne.
  • Są również dostępne w różnych wariantach, takich jak składane, rozkładane, okrągłe, prostokątne i kwadratowe.
  • Najważniejsze jest dopasowanie do indywidualnych potrzeb i stylu ogrodu lub tarasu.

Stoły i stoliki ogrodowe

Oferujemy szeroki wybór stołów ogrodowych, które są idealne dla Twojego lokalu horeca, stolików do ogrodu. Nasza oferta obejmuje metalowe i plastikowe a także drewniane stoły ogrodowe. Oferujemy również stoły w różnych rozmiarach i wysokościach, w tym składane, rozkładane oraz barowe. Wybierz stół, który będzie ciekawym rozwiązaniem estetycznym, pozwoli cieszyć się wspólnymi posiłkami i pomieści większą liczbę gości, na przykład podczas przyjęć w ogrodzie. Wybierając stół na taras znajdziesz w naszym sklepie opcję na każdą kieszeń, modele wykonane z dobrych materiałów, odporne na kaprysy pogody, kompaktowe, o różnych kształtach i kolorach.

Stoły ogrodowe drewniane

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór stołów z drewna. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów m.in z drewna akacjowego. Sprzedawane przez nas meble są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Są one dostępne w różnych rozmiarach i wysokościach.

Stoły drewniane są estetyczne i wytrzymałe. Posiadają naturalny wygląd, który nada Twojemu ogrodowi eleganckiego charakteru. Są one bardzo łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu. Możesz je łatwo przechowywać, gdy nie są używane. Znajdziesz u nas modele, które dopasują się do każdego stylu ogrodu.

Stoły ogrodowe metalowe

Jeśli szukasz stołów do ogrodu z metalu, mamy dla Ciebie szeroki wybór. Nasze stoły metalowe to trwała i wytrzymała konstrukcja, która dzięki regularnej konserwacji zapewni Ci lata użytkowania. Idealne do ogrodu – łatwo się je czyści, są odporne na promieniowanie uv, a ich lekka konstrukcja usprawnia mobilność.

Metalowe stoły ogrodowe mają wykończenia z aluminium, stali nierdzewnejstal malowanej proszkowo lub miedzi. Każdy produkt ma odpowiednią wytrzymałość i wygląd, aby spełnić Twoje potrzeby. Posiadamy również składane stoły, które można łatwo składać i rozkładać, co świetnie sprawdzi się przy wyjeździe w plener oraz gdy chcesz je chować na zimę.

Proponujemy również stoły metalowe z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak krzesła, parasole, chłodziarki, podgrzewacze i grille.

Stoły ogrodowe plastikowe

Trwałość, odporność na różne warunki atmosferyczne i funkcjonalność stołów ogrodowych wykonanych z tworzywa – to nasza oferta! Wybierając stół wykonany z tworzywa wiesz, że jest on wytrzymały i łatwy w utrzymaniu, dzięki czemu nada się do użytku w każdych warunkach pogodowych. W naszej ofercie znajdziesz stoły kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Na korzyść takich produktów przemawia przede wszystkim lekkość.

Nasze stoły ogrodowe są dostępne w różnych wymiarach, dzięki czemu możesz dopasować je do swoich potrzeb. Wybierzesz u nas także stolik kawowy, który będzie pasować do każdego ogrodu jednocześnie sprawdzi się na balkonie.

Stoły z technorattanu i plastikowe stoły do ogrodu dla większej liczny osób – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Stoły do restauracji, na taras, idealne do ogrodu

Jeśli szukasz stołów ogrodowych idealnych dla Twojego lokalu HoReCa, to nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór stołów barowych.

Nasze stoły barowe są wykonane z wysokiej jakości drewna, metalu lub tworzywa, co zapewnia trwałość i niezawodność produktu. Oferujemy stoły barowe w różnych rozmiarach i wysokościach, a niektóre modele mają regulowaną wysokość.

Składane i rozkładane duże stoły ogrodowe, z parasolem.

Jeśli szukasz stołu, który możesz złożyć i rozłożyć w zależności od potrzeb, to polecamy stoły ogrodowe rozkładane. Dostępne są w wielu różnych materiałach i rozmiarach. Są one idealne dla przestrzeni horeca oraz na imprezy plenerowe.

Oprócz tego oferujemy również stoły składane. Te stoły są zaprojektowane w taki sposób, aby można je było łatwo złożyć i przechowywać gdy nie są używane.

W ofercie sklepu znajdują się także parasole (także grzewcze) – funkcjonalne uatrakcyjnienie umożliwiające przebywanie na świeżym powietrzu nawet większej liczby osób przy wymagających warunkach pogodowych.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są dostępne materiały, z których wykonane są stoły ogrodowe?

Drewno, metal i tworzywa sztuczne. Dostępne w różnych kształtach i wysokościach, w tym barowe.

Jak dopasować stół ogrodowy do indywidualnych potrzeb i stylu ogrodu lub tarasu?

Jeśli chcesz dobrać stół ogrodowy do indywidualnych potrzeb i aranżacji ogrodu lub tarasu, mamy wiele opcji do wyboru. Nasze stoły ogrodowe są dostępne w różnych materiałach, w tym z drewna, metalu i tworzywa, a także są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Mamy również stoły składane i rozkładane, a także różne wysokości, w tym barowe.

Czy sklep internetowy z meblami horeca oferuje szeroki wybór stołów ogrodowych w różnych stylach i rozmiarach?

Tak, nasz sklep internetowy z meblami horeca oferuje szeroki wybór stołów ogrodowych w różnych stylach i rozmiarach. Możesz wybrać spośród stołów wykonanych z drewna, metalu lub tworzywa, składanych, rozkładanych, a nawet barowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby zapoznać się z pełną gamą produktów.

Jakie są dostępne kolory stołów ogrodowych?

Stoły ogrodowe są dostępne w wielu różnych kolorach, w tym naturalnym drewnie, szarym, czarnym, białym i brązowym. Kolory mogą się różnić w zależności od typu materiału.

Czy w sklepie internetowym z meblami horeca można znaleźć stoły ogrodowe z regulowaną wysokością?

Tak, nasz sklep internetowy z meblami horeca oferuje stoły ogrodowe w różnych wysokościach, w tym regulowane, z drewna, metalu i tworzywa. Są one zarówno składane, jak i rozkładane.

Czy stoły ogrodowe są łatwe do czyszczenia i konserwacji?

Tak, stoły ogrodowe są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Wszystkie dostępne modele są pokryte farbą odporną na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu nie ma potrzeby ich częstego odnawiania. Impregnacja odpowiednim impregnatem jest bardzo prosta. Warto jednak regularnie czyścić powierzchnię stołu, aby zachować jego wygląd.