Filtr

Znajdą u nas Państwo szeroką gamę mebli, które idealnie wpiszą się w każdą przestrzeń hotelową. Stawiamy na rozwiązania praktyczne i wygodne. Istotny jest dla nas również atrakcyjny design. Wybierając produkty z naszej oferty, zyskują Państwo pewność, że jakość ich wykonania będzie bez zarzutu. W kategorii meble do hoteli prezentujemy różnorodne propozycje, które znajdą zastosowanie zarówno w hotelowym holu, restauracji, jak i na patio.

Meble do hoteli – jak stworzyć przestrzeń, którą pokochają goście?

Oferujemy naszym kontrahentom wyjątkowe meble do hoteli. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje fotel Island 795. To idealne połączenie prostej konstrukcji z wygodnym siedziskiem, w którym goście mogą odpocząć po męczącej podróży. Jasna kolorystyka świetnie współgra z nowoczesnym stylem aranżacji przestrzeni. Produkt ten będzie pasować zarówno do przestrzeni hotelowych urządzonych w modnym w ostatnich latach stylu minimalistycznym, jak i bardziej awangardowym. Można go wykorzystać jako element wypoczynkowy w holu, recepcji, strefie relaksu czy na zadaszonym tarasie.
To jednak nie koniec wyjątkowych propozycji, które sprawią, że goście pokochają Państwa przestrzeń hotelową. Na naszą ofertę składają się również m.in.:

  • bary ogrodowe,
  • stoliki okrągłe i kwadratowe,
  • krzesła na taras,
  • krzesła do restauracji.

Nieprzeciętne wzornictwo, dbałość o szczegóły i doskonała jakość wykonania, to tylko niektóre elementy cechujące naszą ofertę, w skład której wchodzą meble do hoteli. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami mebli hotelowych, dzięki temu mamy gwarancję jakości oferowanych produktów.

Wyjątkowa oferta mebli do hotelu

Szukają Państwo nowoczesnych mebli do swojego hotelu? Priorytetem przy wyborze jest zarówno ciekawy design, jak i trwałość konkretnego produktu? Nasza propozycja jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkich przedstawicieli branży HoReCa, którzy komfort i wygodę swoich gości stawiają zawsze na pierwszym miejscu.

Urządzamy niewielką poczekalnię, nie tylko hotelową

Biuro, gabinet stomatologiczny, salon sprzedaży czy też salon kosmetyczny – w każdym z wyżej wymienionych miejsc powinna się znaleźć poczekalnia, w której klienci będą mogli spokojnie poczekać na to, aż zostaną obsłużeni. Warto już na samym początku aranżacji powierzchni użytkowej wygospodarować  odrobinę przestrzeni, na której  możliwe będzie stworzenie efektownej poczekalni. Dzięki niej osoby odwiedzające naszą firmę będą mogły poczuć się swobodnie i komfortowo. Jakie krzesła wybrać, aby dawały maksymalną wygodę oczekującym?

Dlaczego wybór odpowiednich krzeseł do poczekalni jest ważny?

Podstawową funkcją znajdujących się w poczekalni krzeseł, jest zapewnienie odrobiny relaksu osobom, które oczekują w kolejce na to, aż zostaną obsłużone. W ciągu całego dnia przez gabinety i biura przewija się wielu ludzi, dlatego warto poświęcić odrobinę czasu na to, aby zapewnić im komfortowe warunki oczekiwania. Na rynku znaleźć można obecnie szeroki wybór krzeseł, dlatego wybór odpowiedniego modelu nie powinien nastręczyć zbyt wielu trudności nawet osobom, które nie mają dużego doświadczenia w zakupie mebli wypoczynkowych.

W jaki sposób urządzić niewielką poczekalnię? Hotelowe SPA i gabinety odnowy biologicznej ty tylko przykłady.

Odpowiednio zaaranżowana poczekalnia powinna przede wszystkim zachęcać swoim wyglądem do odpoczynku. Pamiętajmy, że recepcja to pierwsze miejsce, w którym klient się pojawia, dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu na jej urządzenie. Wygląd poczekalni powinien być utrzymany w stylistyce odpowiadającej reszcie pomieszczeń. Dodatkowo warto też zadbać o to, aby była ona nie tylko elegancka, ale i funkcjonalna. To, jakie meble okażą się najlepsze, zależy przede wszystkim od wielkości oraz ustawności posiadanej powierzchni. Jeżeli dysponujemy jedynie niewielkim pomieszczeniem, to zamiast zagracać je sofą, warto rozważyć kupno wygodnych pojedynczych krzeseł. Pamiętajmy, że podczas urządzania poczekalni najważniejszy jest pomysł i dobrze przemyślane ustawienie mebli. Dla osób posiadających dużo miejsca, poleca się wybór dwu-, trzy- lub czteroosobowych kanap. Dzięki nim możliwe jest zapewnienie klientowi maksimum wygody podczas oczekiwania na przyjęcie. Rozwiązania tego typu sprawdzą się najlepiej w lokalach użyteczności publicznej, takich jak: salony fryzjerskie, gabinety SPA, poczekalnie lekarskie lub rejestracje.