Parasol grzewczy gazowy Etna VULKAN

Parasol grzewczy | promiennik gazowy na propan-butan idealny do ogródków restauracyjnych oraz ogrodów letnich kawiarni. Polecamy również na tarasy i do prywatnych ogródków przydomowych. Produkt Polski.

Cena brutto: 2590,00 

Cena netto: 2105,69 

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: VL 02

Parasol grzewczy gazowy ETNA marki VULKAN

Opis i zalety parasola grzewczego ETNA Vulkan:
Parasol grzewczy ETNA produkowany jest przez Polską firmę, która od 20 lat zajmuje się produkcją wyrobów dla branży kominowej i wentylacyjnej ze stali nierdzewnej. Producent posiada wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001. Etna – zasilana gazem typu propan-butan to elegancka i trwała konstrukcja przeznaczona do użytku w prywatnych ogrodach oraz w restauracyjnych ogródkach konsumpcyjnych czy hotelowych patio.
Etna Vulkan jest inowacyjnym produktem z funkcką dopalania spalin, która wraz z emiterem podczerwieni znajduje się w górnej części promiennika. Dzięki tej konstrukcji efektywność wzrasta o 30% w porównaniu do tradycyjnych promienników przy jednoczesnym stosunkowo niewielkim zużyciu gazu. Dodatkowo aby zepewnić bezpieczeństwo ETNA jest wyposażona w system automatycznego wyłączenia w przypadku nagłego przechyłu. 
Produkt o podwyższonej efektywności grzewczej, wyposażony dodatkowo w zabezpieczenie przechyłu. Idelnie sprawi się w prywatnych ogródkach na tarasach oraz do ogródków restauracyjnych, kawiarniach, hotelach i hotelowych tarasch.
DANE TECHNICZNE

GWARANCJA:2 lata
KATEGORIA URZĄDZENIA:I3B/P
TYP GAZU:Propan-butan PLBP
MOC:11 kW
CIŚNIENIE:37 mbar
ZUŻYCIE GAZU:0,77 kg/h
MAX. DŁUGOŚĆ PRZEWODU:1,5 mb (40/10 baro10)
TYP REDUKTORA:37 mbar PL
DYSZA:1,4
WYSOKOŚĆ:2,09 m
WAGA:28 kg

 

Waga 200 kg