Filtr

PROMIENNIKI PODCZERWIENI HEATRAY

Promienniki podczerwieni Heatray firmy Celmec International to nowoczesne rozwiązania z zakresu ogrzewania przestrzeni idealne dla osób szukających ekonomicznej formy ogrzewania. Na ofertę Heatray składają się elektryczne promienniki ciepła, panele grzewcze oraz parasole ogrodowe całoroczne z systemem ogrzewania, które stanowią odpowiedź na potrzeby dzisiejszych Klientów. Elektryczne promienniki podczerwieni emitują zdrowe i łatwo przyswajalne przez człowieka ciepło, które nie jest bez potrzeby marnowane na ogrzewanie przestrzeni. Ciepło z fal o zakresie długości 4-5 mikronów gwarantuje przyjemne odczucia klientom Twojego hotelu, restauracji, kawiarni lub innego obiektu gastronomicznego. Idealnie sprawdzą się w ogródkach restauracyjnych i hotelowych patio i tarasach. Nie emituje szkodliwych substancji i produktów ubocznych, na przykład gaz jak w przypadku parasoli grzewczych gazowych. Nic nie ryzykujesz, a wiele zyskujesz. Promienniki podczerwieni Heatray są coraz chętniej wybierane nie tylko do użytku komercyjnego, ale również domowego.

Urządzenie wysyła ciepło w konkretnym kierunku, dlatego jest bardziej ekonomiczne niż na przykład grzejnik kwarcowy. Minimalistyczny design ułatwia dopasowanie promiennika do konkretnej przestrzeni, lekka konstrukcja pozwala na instalację w dowolnym miejscu, od sufitu, po parasol. Wodoszczelność i odporność na kurz to kolejne cechy, które nadają panelom promienników Heatray walor długowieczności. Urządzenia zapewniają minimalizację kosztów przy jednoczesnym komforcie w momencie przebywania np. na patio. Przekonaj się, jakie korzyści niesie wybór energii płynącej z emitowania podczerwieni i wybierz produkty najwyższej jakości, które są po prostu niezawodne.

W ofercie firmy Heatray są również mocowania do promienników elektrycznych. Produkty polecamy do lokali gastronomicznych – restauracji, hotelowych patrio oraz do prywatnych tarasów i do ogrodów.

Promienniki ciepła elektryczne Heatray