Elektryczny promiennik ciepła ERH – Heatray

Elektryczne promienniki podczerwieni ERH Heatray – 1200W/1500W/1800W. Idealne o pomieszczeń zamkniętych oraz przestrzeni otwartych. Polecamy do restauracji, oranżerii, kawiarni oraz do ogrzewania hal, garaży, stanowisk pracy.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: HR 01
Promienniki podczerwieni Heatray

Elektryczny promiennik ciepła Heatray model:ERH 1200/1500/1800

Elektryczne pormienniki podczerwieni ciepła ERH HearRay Zostały zaprojektowane do promieniowania energią podczerwieni w optymalnym zakresie długości fal 4-5 mikronów. Wytworzone przez nie w ten sposób ciepło jest zdrowe, wydajne i łatwo przyswajalne przez ciało człowieka.
Promienniki ciepła podczerwieni, czy ogrzewacze gazowe?
Promienniki ERH różnią się od gazowych grzejników wieloma względami. Po pierwsze są bardziej ekonomiczne pod względem kosztów użytkowania, grzejniki elektryczne pozwalają na wyeliminowanie toksycznych produktów ubocznych spalania gazu (np. dwutlenek węgla) oraz eleminują przykry zapach gazu, ryzyko wycieku, eksplozji i konieczność wymiany butli. Promienniki nie posiadają otwartego ognia, który może być niebezpieczny lub może zostać przypadkowo zgaszony.
Zalety elektrycznych promienników ciepła ERH     
Przede wszystkim panele wytwarzają ciepło wysokiej jakości, emitują energię promieniową w ściśle określonym kierunku, w którym zostały skierowane – tak, aby ogrzać znajdujące się w ich zasięgu obiekty, a nie otaczające je powietrze, ciepło więc nie zostaje zmarnowane na ogrzewanie pustych przestrzeni dookoła panelu, tak jak jest w przypadku grzejników kwarcowych, które emitują ciepło we wszystkich kierunkach co jest mało wydajne. Energia wytwarzana przez panele jest łatwo przyswajalna przez ludzi i nie jest szkodliwa dzięki wyeliminowaniu promieni UV. Również dzięki eleganckiemu designowi oraz nieżarzącym się elementom nie psują atmosfery i aranżacji przestrzeni. 
Sposób montażu
Elektryczne promienniki podczerwieni HeatRay mogą być zamontowane za pomocą wsporników ściennych/sufitowych, mogą być umieszczone w wgłębieniu podwieszanych sufitów oraz za pomocą łańcuchów. Optymalna wysokość montażu paneli, to 2,3-2,5m nad poziomem podłoża. Panele często umiejscowione są jeden obok drugiego w odległości 1,2 do 1,5m lub w odległości 0,1 do 1,0 m ułożeone podłużnie, jednakże końcowa aranżacja paneli zawsze będzie indywidualną kwestią.
Klasa produktu IPX5
Jest, to międzynarodowa klasa ochronności produktów elektrycznych przed działaniem wody i narażenia na kurz. Stopień IPX5, który posiadają panele ERH, jest wysoki i wskazuje na to, że  produkt jest wodoszczelny. Dzięki temu mogą być wystawione na okazjonalne strumienie wody pojawiające się w środowisku zewnętrznym lub podczas rutynowego czyszczenia paneli.

Przed zakupem prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klineta.

PARASOLE CAŁOROCZNE

Waga 7 kg