Filtr

Werzalit należy do grona topowych marek w segmencie blatów stołowych. Oferuje trwałe i nowoczesne rozwiązania do obiektów gastronomicznych – blaty do intensywnego komercyjnego użytku. Produkty tej firmy są chętnie zamawiane przez właścicieli, architektów i inwestorów do restauracji, kawiarni i barów, także na potrzeby zewnętrzne, np. do ogródków piwnych i letnich. Marka słynie również z wytrzymałych parapetów oraz wykładzin tarasowych. Sława firmy w dziedzinie blatów restauracyjnych jest tak duża, że w branży mówi się czasem o „blatach werzalitowych” – nawet wtedy, gdy marka Werzalit ich nie produkuje. To po prostu wyjątkowy styl, który wyznaczył trendy i cieszy się ogromną popularnością.

Do wyboru mamy dużą ilość kolorów – jednolite ( czarny, biały, brązowy, czerwony, żółty itd ) oraz imitacje drewna naturalnego czy kamienia ( wenge, pinie, panderosa white, panderosa grey i wiele innych ). Polpularne rozmiary to 60×60, 70×70, 80×80 czy 120×80 liczone w centymetrach. Wszystko zależy od tego, w jakim nastroju komponujesz wnętrze obiektu, którym zarządzasz. Designerzy mają w tym momencie duże pole do popisu! Blaty Werzalit montujemy do wcześniej wybranych stelaży do stołów lub restauracyjnych podstaw do stołów na jednej nodze centralnej.

Bardzo duża wytrzymałość na niekorzystne czynniki – np. częste czyszczenie, opady atmosferyczne, niskie lub wysokie temperatury, kontakt z gorącymi naczyniami – sprawia, że produkty Werzalit idealnie nadają się do każdej zewnętrznej i wewnętrznej przestrzeni publicznej, gdzie istnieje potrzeba montażu blatów na lata. Wysoki poziom estetyczny zdobył szerokie uznanie, a blaty werzalitowe są po prostu jedyne w swoim rodzaju. Wybierz ich oryginalnego producenta i ciesz się niezwykłą jakością blatów laminowanych w obiekcie, który zdobisz i wyposażasz, żeby przyciągnąć gości i stałych klientów. 

logo Werzalit