Filtr

MEBLE OGRODOWE RONDO

Producent drewnianych mebli ogrodowych Rondo działa na rynku od 1989 roku, dostarczając do polskich domów oraz obiektów luksusowe meble ogrodowe. Począwszy od projektu, przez dobór materiałów, po produkcję według najwyższych standardów – cały proces przebiega zgodnie z filozofią firmy nastawioną na jakość. Ta rodzinna firma trwale dąży do perfekcji, dzięki temu stała się dużym przedsiębiorstwem o silnej i ugruntowanej europejskiej pozycji. Każdy etap produkcji mebli ogrodoweych RONDO odbywa się w zakładach firmy Rondo, dzięki temu producent ma pełną kontrolę nad wyrobem, co zapewnia wysoką jakość. 

Robinia akacjowa to surowiec, który pozwala nadać meblom ogrodowym Rondo oryginalnego charakteru i wyjątkowej trwałości. Oryginalny styl łączy się z praktycznym zastosowaniem, o czym doskonale wiedzą właściciele hoteli, restauracji czy ośrodków SPA, którzy zdecydowali się na meble ogrodowe Rondo. Oprócz mebli w całości drewnianych takich jak CARO, FARMER, TORINO czy VERNO, mamy kilka propozycji kolekcji mebli metalowo-drewnianych np. wysokie hokery i stoły barowe GIANT, nowoczesne zestawy BEERISSIMO, designerski zestaw mebli RIPPER czy klasyki mebli ogrodowych do restauracji jak SOLANO, MAJA, WEEKEND i STELLA.

W ofercie firmy znajdziesz szereg interesujących propozycji do aranżacji w myśl praktycznych potrzeb: leżaki drewniane, krzesła i fotele składane, stoły, ławy oraz ogrodowe sofy tapicerowane z kolekcji wypoczynkowej idealne do relaksu w przydomowym ogrodzie.

Twarde, wytrzymałe meble RONDO znakomicie sprawdzają się zarówno w stylowych, wykończonych drewnem wnętrzach, jak i na zewnątrz, np. w ogródkach restauracyjnych i na hotelowych tarasach. Odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, zachowują jakość nawet przy intensywnej eksploatacji. Kolor akacjowy pięknie łączy się z kolorowymi poduszkami, które mogą być uroczym dodatkiem i kontrapunktem wystroju Twojej przestrzeni. Dla wymagających producent udostępnia opcję zmiany koloru drewna. Rodo maluje swoje meble również na kolor biały.

W polskich meblach ogrodowych Rondo docenisz przede wszystkim prostotę nowoczesnego minimalizmu. Designerzy firmy stawiają na ponadczasowe, uniwersalne kształty, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów luksusowych obiektów wypoczynkowych i gastronomicznych. Przenieś swoich gości w świat natury, korzystając z wyrobów polskiego producenta!

Luksusowe meble ogrodowe RONDO