Filtr

PARSOLE GAZOWE GRZEWCZE VULKAN

O ile ogródki kawiarniane, piwne i restauracyjne są świetnym rozwiązaniem letnią porą, o tyle jesienią zaczyna być w nich nieco chłodno. Co zrobić, aby klienci nadal chętnie przesiadywali na świeżym powietrzu, w wygodnych warunkach naturalnego otoczenia? Wystarczy wybrać parasole grzewcze Vulkan, które zachwycają swoją funkcjonalnością.

Są wykonane ze stali nierdzewnej i mają zamknięty, chroniony płomień. Gwarantują dopływ ciepła i światła, nadając ogródkowi lub tarasowi jedynego w swoim rodzaju charakteru. Parasole gazowe Vulkan są w pełni bezpieczne, ich produkcja przebiega zgodnie z wymogami i wysokimi standardami pracy i nie wymagają podłączenia prądu jak w przypadku elektrycznych promienników podczerwieni. Nie rzucają się w oczy, wyróżniają się zaś przemyślaną konstrukcją, która nie ogranicza cennej przestrzeni. Nie da się ukryć, że warto zainwestować w takie rozwiązania, aby zapewnić ciepło gościom swojej restauracji, kawiarni czy hotelu.

Warto przedłużyć czas funkcjonowania ogródka w lokalu gastronomicznym czy hotelu, dbając o to, żeby było w nim ciepło i przytulnie nawet w zimniejsze dni. Parasole grzewcze VULKAN gwarantują ten komfort, bezpiecznie i ekonomicznie spełniając swoje podstawowe role. Długie rozmowy prowadzone w cieple, na świeżym powietrzu sprzyjają odpoczynkowi i dobrej atmosferze. Atmosfera budowana przez płomień nie może równać się z żadną inną formą ogrzewania. Produkty marki VULKAN idealnie sprawdzą się na prywatnym tarasie oraz w ogródku restauracji, kawiarni oraz na hotelowym tarasie. Zapewnią odpowiedni klimat gościom i nie pozwolą szybko wstać od stolika. Ciepła atmosfera miejsca to klucz, aby klienci powracali do lokalu gastronomicznego. Dlatego sprawdź markę Vulkan i zobacz, ile daje korzyści !