Filtr

Meble konferencyjne przeznaczone są do wykorzystania w salach konferencyjnych, salach szkoleniowych, salach koncertowych oraz innych wnętrzach, w których organizowane są spotkania biznesowe, szkolenia, wykłady, prezentacje oraz inne formy zgromadzeń. Meble konferencyjne zapewniają wygodę, funkcjonalność i estetykę, które są niezbędne podczas organizacji takich wydarzeń. Dostępne w naszej ofercie meble na konferencje idealnie łączą funkcjonalność z eleganckim designem i wygoda korzystania. Jeżeli szukasz mebli na konferencje, ale interesują Cię lekkie konstrukcje, odporne na działanie warunków atmosferycznych, które są łatwe w transporcie i magazynowaniu, z pewnością zainteresują Cię nasze wysokiej jakości meble eventowe. W ramach kategorii „meble konferencyjne” sprzedajemy krzesła konferencyjne, stoły konferencyjne oraz stelaże do stołów konferencyjnych z naciskiem na meble do wnętrz.

Wysokiej jakości meble konferencyjne

Oferujemy szeroki wybór mebli konferencyjnych, w tym stoły i krzesła konferencyjne, które są idealne do wyposażenia sal konferencyjnych oraz biur. Nasze meble sprawdzą się również jako wyposażenie do sali narad i posiedzeń zarządu. Nasza oferta mebli na konferencje obejmuje wiele rodzajów, w tym nowoczesny design, składane stoły konferencyjne, krzesła konferencyjne na płozach i wiele innych. Dostępne w naszej ofercie stoły konferencyjne i krzesła konferencyjne są wysokiej jakości wykonania i solidne, co zapewnia długotrwałe użytkowanie.

Włoskie krzesła i stoły konferencyjne to nowoczesny design i trwała konstrukcja

Nasze meble na konferencje są funkcjonalne, ergonomiczne i wygodne, a przy tym eleganckie i praktyczne. Proponujemy meble zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu, w różnych kolorach i kształtach. Oferujemy także meble konferencyjne składane, które są praktyczne i mobilne, idealne dla firm szukających komfortowego wyposażenia na biznesowe spotkania w małych przestrzeniach lub wielofunkcyjnych pomieszczeniach. Jako internetowy sklep z meblami dla branży HoReCa jesteśmy wręcz przeczuleni na odpowiedniej relacji wyglądu mebli do ich funkcjonalności oraz wytrzymałości na intensywną eksploatację. Są to wartości wysoko doceniane przy wyposażaniu w meble hoteli i restauracji.

Wyselekcjonowana oferta najlepszych mebli konferencyjnych

Specjalnie zatem posiadamy ofertę dopasowaną do poszczególnych branż i przestrzeni, a dobór portfolio producentów i dostawców jest bardzo rygorystyczny. Tym samym, wyposażamy sale konferencyjne w stoły, krzesła i fotele włoskiego producenta mebli Et Al., którego produkty znajdziemy w najbardziej prestiżowych centrach biznesowych i hotelach na świecie. Dla wszystkich oczekujących rozwiązań systemowych z zakresu składanych stelaży stołów konferencyjnych, posiadamy bogatą ofertę polskiego producenta MilaDesign mającego swoją siedzibę po sąsiedzku do nas. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem MilaDesign i pomagamy w wyposażeniu biura lub sal konferencyjnych pod indywidualne zamówienia z szybkim terminem realizacji.

Meble konferencyjne dla firmy wprowadzają nowoczesny styl biurowy i prestiż do siedziby

Planując wygląd firmowej sali konferencyjnej, warto również zobaczyć nasze meble biurowe. Projektanci wnętrz dużo czasu ostatnio poświęcają na tematykę spójnej identyfikacji wizualnej oraz koncepcji projektowanych przestrzeni biurowych. Kupująv nasze meble na konferencje, możesz równocześnie wyposażyć sekretariat, recepcję lub open space. Nierzadko firmowa sala konferencyjna jest za szkłem, przez co jest dobrze widoczna z innych przestrzeni biurowych. Warto zatem, aby stoły i krzesła konferencyjne były z tej samej linii produktowej i w tym samym styli, co krzesła biurowe, fotele do biura, sofy i kanapy biurowe lub stoły biurowe. Optycznie stworzy to bardziej przejrzyste wnętrze, a dodatkowo w oczach Klientów i Gości firmą będzie się prezentowała jako konsekwentna, profesjonalna i znają nowoczesne standardy.

Wyposaż salę konferencyjną w meble o wielu wariantach

Oferujemy meble, które sprawdzą się zarówno jako system modułowy, jak i możemy je dostosować pod różnych uczestników konferencji i szkoleń. Właśnie dlatego, już na etapie przeglądania sklepu internetowego, masz do wyboru kolor, rozmiar lub materiał, z którego wykonany jest stelaż. Dostępne w naszej ofercie meble wykonane są z różnych surowców, wśród których dominuje metal, drewno oraz tworzywa sztuczne. Możesz zatem sprawdzić jak bardzo poszczególne elementy naszych mebli konferencyjnych będą pasować do Twojego wnętrza. Zawsze są to jednak meble najwyższej jakości, z najbardziej prestiżowych kolekcji. Bez względu jednak na charakter wnętrza, najważniejszy jest dla nas Twój sukces, więc jeżeli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół doradców znajdzie idealne rozwiązanie dla każdej firmy!

Meble na konferencje w wielu wariantach zarówno kolorystycznych, jak i aranżacyjnych

Aż by się chciało napisać „do wyboru, do koloru”… Wybierając meble do przestrzeń konferencyjnych, biurowych i biznesowych często zwracamy uwagę na estetykę oraz komfort. Aranżacja przestrzeni w firmie, hotelowym business centre lub wielu salach konferencyjnych jest nie lada wyzwaniem. Czasami mamy do czynienia z małymi salami o stałym układzie, a niekiedy Goście biznesowi zmieniają się bardzo szybko i regularnie trzeba przekształcać salę konferencyjną z układu teatralnego na bankietowy, restauracyjny, podkowę lub szkolny. Doskonale rozumiemy, że nasi Klienci mają różne oczekiwania, dlatego też posiadamy bogaty wybór krzeseł o spójnym wzornictwie z atrakcyjnym wachlarzem kolorów. Każde przedsiębiorstwo jest inne i zasługuje na odpowiedni dla siebie wariant kolorystyczny.

Z nami wyposażysz w meble cały obiekt, nie tylko salę konferencyjną

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dlatego ważne jest, aby sale konferencyjne swoim wystrojem były spójne z resztą obiektu. Nasz asortyment mebli konferencyjnych idealnie komponuje się z innymi rodzajami mebli do obiektów konferencyjnych. W swojej ofercie posiadamy meble do restauracji, meble do kawiarni, meble do food court, a także liczne krzesła, sofy i stoły, które sprawdzą się jako meble do przestrzeni publicznych. Sale konferencyjne rzadko kiedy są samodzielnym bytem, najczęściej towarzyszą im poczekalnie, lobby bary, hole i recepcja. Każdą z tych przestrzeni wyposażysz meblami od Dominova HoReCa Furniture.

Dominova HoReCa Furniture to Twój dostawca mebli konferencyjnych

Bez względu czy szukasz wyposażenia małej firmowej sali dla zarządu, czy potrzebujesz zaopatrzyć w meble centrum kongresowe lub sale konferencyjne hotelu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu przestrzeni konferencyjnych w meble. Funkcjonalne stoły, wygodne krzesła, komfortowe w pracy blaty – to tylko wybrane cechy często wskazywane przez naszych Klientów. Doskonale to rozumiemy, dlatego też meble Et al. i MilaDesign cieszą się dużą popularnością wśród naszych stałych Klientów. Nasz zespół doradców jest gotów znaleźć rozwiązanie dla każdej sytuacji. Zapraszamy na zakupy oraz do kontaktu!