Filtr

Lokal gastronomiczny stawia przed swoimi właścicielami różne wymagania. Wiele z nich dotyczy wyposażenia, które musi być odporne na użytkowanie i czynniki takie, jak wysokie temperatury oraz rozlewane płyny i stosowana do sprzątania chemia. W naszym sklepie prezentujemy Colos meble do restauracji i kawiarni od renomowanych producentów. Są to meble praktyczne i o licznych walorach estetycznych.

Jesteście przekonani, że właśnie na Dominova.pl znajdą Państwo odpowiednie rozwiązania dla swojego lokalu. Włoskie meble Colos Meble tej znanej i cenionej na świecie marki cechuje minimalistyczny design oraz wysoka jakość. Meble Colos bardzo często spotkać można w renomowanych lokalach i bardzo stylowych restauracjach. Producent dostarcza wielu rozmaitych produktów, dlatego jesteśmy przekonani, że właśnie u nas dopasujecie Państwo odpowiednie Colos meble do restauracji i kawiarni dla siebie. Colos meble do restauracji i kawiarni to połączenie nowoczesności z ponadczasowym, klasycznym wyglądem.

Włoski producent może pochwalić się tym, że jego produkty znaleźć można w lokalach gastronomicznych na całym świecie. Podkreślenia wymaga również fakt, że meble Colos łatwo się składa i rozkłada, a także pielęgnuje, co jest bardzo istotne z punktu widzenia osób pracujących w gastronomii. Trwałe i odporne na użytkowanie meble Colos Zawsze szukamy rozwiązań dla różnego rodzaju lokali. Zapewniamy Colos meble do restauracji i kawiarni bardzo nowoczesne, w stylu skandynawskim, jak również klasyczne. Można tu wybrać produkty, które wykonano z surowców odpornych na uszkodzenia, codziennie intensywne użytkowanie, wysokie temperatury, żar papierosów i wilgoć.

W lokalach gastronomicznych i ogródkach trzeba się liczyć czasami ze skrajnie trudnymi warunkami dla mebli, a te powinny przez lata zachowywać swój nienaganny i elegancki wygląd. Jesteśmy przekonani, że meble znajdujące się w naszym asortymencie spełnią te oczekiwania. Włoski producent gwarantuje ich najwyższą jakość klientom z całego świata.

Meble do horeca włoskie COLOS