Filtr

Projekt realizacji restauracji ma ogromne znaczenie, ponieważ liczba stolików i klimat przekłada się wprost na maksymalny, możliwy do wygenerowania zysk z obsługi pełnej sali. Jednak meble do restauracji muszą być jednocześnie funkcjonalnie i ergonomiczne, a przy tym trwałe, czyli wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i zniszczenia. Im więcej osób korzysta z danego stolika w restauracji, tym większe ryzyko ich zniszczenia, odkształcenia, zarysowania czy przebarwienia.

Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów ułatwiających czyszczenie lub późniejszą konserwację, inne natomiast są tańsze, ale jednocześnie wymagają częstszego wymieniania na nowe. Dlatego dla naszych klientów zebraliśmy w poniższej kategorii zarówno meble minimalistyczne – o niewielkich gabarytach i bardzo prostej budowie, ale również klasyczne meble, z najdroższych surowców, elegancko zdobione i dekoracyjnie nawiązujące do największych klasyków wyposażenia.

Meble do restauracji – od luksusu, przez industrial, po minimalizm

Bardziej luksusowe i aspirujące do grona prestiżowych restauracji nie powinny oszczędzać na meblach – w ofercie znajdują się meble do profesjonalnych kuchni oraz Twojej restauracji, które wykonane są z drewna i zmontowane zgodnie ze wszystkimi zasadami sztuki i warsztatem stolarskim. Zakupione tutaj meble nie tylko będą się sprawdzały przez wiele lat w jednej lokalizacji, ale dodatkowo ich zróżnicowane estetyczne i wykorzystanie bardzo bogatego wzornictwa oraz rozmaitych materiałów pozwala na ich wkomponowane do bardzo oryginalnej aranżacji wnętrz – od rustykalnych, przez industrialne, na skandynawskim minimalizmie kończąc.

Meble do Restauracji – jakość i wielozadaniowość mebli gastronomicznych

Dzięki troskliwemu doborowi oferowanych produktów możemy zagwarantować, że sala restauracyjna wyposażona z użyciem dostępnych u nas krzeseł, stolików kawowych, foteli, hokerów, kanap, sofy czy ław – będzie prezentowała się zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym.

Dbamy przy tym o jakość poszczególnych rozwiązań, dlatego zgromadzone w naszym sklepie modele wyróżniają się wielozadaniowością:

  • dostępne są zarówno meble dla gastronomii w wersji do zastosowania wewnątrz, jak i meble ogrodowe do restauracji specjalnie przygotowane do popularnych „ogródków restauracyjnych” czy obsługi klientów w patio albo przyrestauracyjnym tarasie, gdzie czynniki atmosferyczne są istotnym elementem determinującym wybór.
  • stoły do restauracji i stoliki restauracyjne dają się rozkładać i ustawiać w różnych konfiguracjach, dając możliwość swobodnego przeprojektowania sali dla klientów w razie potrzeby,
  • proponujemy meble, które są odpowiednio impregnowane, dzięki czemu można dłużej utrzymać powierzchnie w oryginalnym kolorze, są odporne na zarysowania, łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości.
  • wysokiej klasy siedziska poddają się łatwemu regulowaniu, tak aby z tego samego krzesła do restauracji czy hokera mógł skorzystać zarówno niska, jak i wysoka osoba. Wygoda i komfort siedzenia, na przykład z oparciem, zachęcą gości restauracji czy kawiarni do ponownej wizyty

Zachęcamy do skorzystania z naszej uniwersalnej i jakościowej oferty mebli restauracyjnych.

Meble HoReCa a design i aranżacja twojego lokalu

Na sukces twojej restauracji składa się wiele czynników. Najważniejszy z nich to oczywiście dobry szef kuchni, który stworzy ofertę lokalu: dobierze stylistykę gotowania oraz przygotuje atrakcyjną kartę dań. Ale poza meritum działania restauracji, czyli jedzeniem, ważne jest jeszcze samo miejsce, a więc sprzyjające degustacji otoczenie. Wykwintna kuchnia wymaga wręcz podawania jej w nietuzinkowej otoczce, ujmujących estetycznie miejscach.

Aranżacja przestrzeni restauracyjnej lokalu jest nie mniej istotna, niż jego dobra kuchnia. Może sugerować rodzaj serwowanych w restauracji posiłków, może również stanowić miły dodatek do jej plat du jour (danie dnia), z pewnością jednak powinna tworzyć dobrą atmosferę i być na tyle nienachalna, by nie odciągał gości od ich głównego celu wizyty.

Wystrój restauracji może być nowoczesny i ekstrawagancki, może nieco staroświecki, czasem eklektyczny, powinien być jednak harmonijny i sprzyjający konsumpcji. Dobrze, jeśli kolorystyka i wyposażenie wnętrz nasuwają określone skojarzenia, np. chabby chic przywołuje na myśl smaki Francji, styl rustykalny – kuchnię włoską, post-industrialne wyposażenie i designerskie meble zasugerują kuchnię fusion.

Wystrój restauracji ma budzić określone uczucia: elegancja, ciepło i poczucie przytulności lub nowoczesności, powinien zachęcać do przebywania wewnątrz i namawiać gości do powrotu w progi lokalu. Na pewno przekona ich do tego wykwintna kuchnia, ale nawet najlepsza kuchnia nie obroni się sama, gdy trzeba ją będzie zjeść siedząc na niewygodnych krzesłach.

Włoskie podejście do mebli

Meble do restauracji, pozwalają wykorzystywać przestrzeń, zapewnić komfort, a także nadać jedyny w swoim rodzaju, indywidualny charakter, który zostaje zapamiętany i doceniony przez klientów.

W tej kategorii zgromadziliśmy nowoczesne i designerskie meble skierowane do klientów komercyjnych z sektora publicznego i lokali gastronomicznych, kawiarni, lokali bistro, barów, firm oferujących imprezy eventowe i cateringowe oraz meble do lokali gastronomiczych.

Proponujemy szeroki wybór mebli kontraktowych do użytku wewnętrznego w lokalach oraz zewnętrznego w ogródkach restauracyjnych, kawiarnianych i na hotelowych tarasach – patio w tym podstawy do stołów żeliwne i aluminiowe do użytkowania na świeżym powietrzu. Nie ograniczamy się do jednego producenta; selekcjonujemy najciekawsze propozycje topowych marek.

Jeżeli zależy Ci na jakości, trwałości, a jednocześnie wysokim poziomie estetyki i funkcjonalności by przyciągnąć klientów, trafiłeś pod właściwy adres. Znajdziesz tu meble, które pozwalają prowadzić biznes na poziomie, które nie zawiodą przez wiele lat. Dowiedz się, jakie konkretnie meble otrzymasz w naszym sklepie. Wybierz naszą ofertę.

Zobacz Też

  • Meble ogrodowe Nardi
  • Meble do kawiarni
  • Meble do hotelu
  • Meble barowe
  • Meble eventowe
  • Parasole do restauracji