Filtr

Blaty werzalitowe – najlepsze do lokali gastronomicznych

Poszukując blatów przeznaczonych do restauracji i kawiarni, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na ich walory estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalność. Blat w takim miejscu narażony jest każdego dnia na dużą wilgoć, uderzenia, zarysowania, działanie gorąca, czy zalania. Tylko odporne surowce gwarantują, że blat wytrzyma lata w jednym miejscu i zachowa swój wygląd. Prezentowane w naszym asortymencie blaty werzalitowe to odpowiedź na oczekiwania osób poszukujących profesjonalnych rozwiązań. Produkty te są także odporne na żar papierosów, intensywne tarcie i zmoknięcie. Można je stosować na zewnątrz, w ogródkach restauracyjnych i na tarasach.

Jakie blaty Werzalit można u nas znaleźć?

Blaty werzalitowe to zdecydowanie produkty wysokiej klasy, które idealnie nadają się do profesjonalnego użytku. Taki blat będzie stanowił dopełnienie każdego eleganckiego wnętrza i doda mu charakteru. W zależności od aranżacji pomieszczenia tutaj można dopasować idealny blat Werzalit dla siebie. Z uwagi na to, że jest to produkt premium, blaty werzalitowe są u nas wyceniane na indywidualne zapytanie klientów.

Dzięki współpracy z tym renomowanym producentem, możemy Państwu zaoferować blaty z werzalitu:

  • blaty z serii Terra, które imitują strukturę kamienia, marmuru, granitu i artystyczne mozaiki w bogatej kolorystyce,
  • blaty z serii Arte w fantazyjnych, artystycznych wzorach, które wyglądają jak dzieła sztuki,
  • blaty Bosco imitujące strukturę drewna, na przykład buku, klonu, czy wenge,
  • blaty z serii Vivo w jednolitej kolorystyce – zapewniamy bardzo bogaty wybór wersji kolorystycznych.

Służymy profesjonalną pomocą w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Serdecznie zachęcamy klientów do kontaktu z naszymi pracownikami. Doskonale znamy pełen asortyment sklepu i wszystkie blaty marki Werzalit i z przyjemnością pomożemy Państwu dopasować rozwiązanie spełniające indywidualne potrzeby.

Blaty werzalitowe sprawdzają się w branży HoReCa, i nie tylko.

Jeśli poszukują Państwo doskonałych blatów WERZALIT do restauracji, kawiarni czy obiektów Food Court, znajdziecie je w tej kategorii. Proponowane przez nas blaty wyróżniają się nie tylko wyjątkowymi walorami estetycznymi, ale też są odporne na zmiany temperatury, uderzenia czy zarysowania. To doskonałe rozwiązanie do stołów restauracyjnych i stolików kawiarnianych oraz do ogróków. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą innych rodzajów blatów z laminatu, blatów Topalit czy blatów sklejkowych.