Parasol ogrodowy SPECTRA Umbrosa

Parasol ogrodowy SPECTRA to nowoczesny i designerski parasol firmy UMBROSA. Anodowana konstrukcja aluminiowa, najlepsze tkaniny, niebanalny wzór tworzą razem wyjątkowy parasol dla ludzi lubiących wyróżniać się z tłumu. Polecamy do hoteli.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: UMB 06
Parasole ogrodowe Umbrosa

Parasol SPECTRA Umbrosa

Parasol ogrodowy Spectra belgijskiego producenta designerskich parasoli Umbrosa zachwyca swoją nowoczesnością i wszechstronną formą. Wysoka jakość wykonania parasola, anodowane aluminium i tkaniny najwyższej jakości w połączeniu z designerskim i nowoczesnym wyglądem – to najważniejsze cechy parasoli marki Umbrosa. Parasol Spectra idealnie nadaje się do użytku komercyjnego w ogródkach restauracyjnych i hotelowych tarasach oraz do użytku prywatnego dając przyjemny cień na przydomowym basenie, tarasie lub osłaniając leżak ogrodowy od palącego słońca w ogrodzie. Nowoczesny parasol ogrodowy Spectra Umbrosa to nie tylko osłona od promieni słonecznych, to również elegancki dodatek, który nada indywidualnego charakteru przestrzeni wokół domu lub hotelu i restauracji.
Spectra to parasol z możliwością montażu kilku czasz na jednym palu, tworząc razem system zadaszenia przestrzeni. Jest to rozwiązanie nowatorskie, trwałe i bardzo estetyczne. Sposób mocowania czaszy parasola na bocznym palu ułatwia swobodne poruszanie się pod całością osłoniętej przestrzeni i jej aranżację.

Cechy produktu:

  • Wysoka jakość
  • Możliwość płynnej regulacji wysokości
  • Regulacja nachylenia czaszy parasola
  • Szybki montaż i demontaż parasola
  • Filtr UV
  • Możliwość montażu pala na podstawie mobilnej
  • Możliwość montażu pala do podłoża tarasu lub gruntu

Wszelkie szczgółowe informację udzielamy drogą telefoniczną bądź mailową.
PRODUKT OSTATECZNIE WYCENIAMY PO INDYWIDUALNYM KONTAKCIE Z NASZYM BOK DOMINOVA W CELU USTALENIA PARAMETRÓW PARASOLA.

Waga 105 kg