Parasol ogrodowy do restauracji Telescopic

Parasole Telescopic to intuicyjny mechanizm otwierania i zamykania oraz wysoka funkcjonalność. Parasole te są bardzo popularne w miejscach publicznych, np. w restauracjach czy pubach, na plażach lub w ogródkach.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: LIT 18
Parasole ogrodowe LITEX

Parasol ogrodowy do restauracji parasol plażowy Telescopic Litex

Parasole Telescopic to intuicyjny mechanizm otwierania i zamykania oraz wysoka funkcjonalność.  Parasole te są bardzo popularne w miejscach publicznych, np. w restauracjach czy pubach, na plażach lub w ogródkach. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że na powierzchni czaszy, na poszyciu, można nadrukować dowolny wzór, grafikę czy logotyp. To pozwala wyróżnić się na tle konkurencji, a przy okazji zadbać o jednoznaczną komunikację wizualną marki. System otwierania jest bardzo prosty, wręcz intuicyjny i łatwy nawet dla laika: teleskopowa rączka ułatwia złożenie i rozłożenie parasola. Parasole Telescopic dostępne są w dwóch kształtach: klasycznym okrągłym (ośmiokątny o ośmioma ramionami) i kwadratowy. Każdy z kształtów dostępny jest w różnych wariantach wymiarowych. Dzięki temu parasole sprawdzą się na każdej przestrzeni. Stelaż wykonany jest z aluminium w kolorze białym. Wentyl na poszyciu. Dodatkowo, jako opcja, istnieje możliwość zamontowania daszka na poszyciu. 

  • Teleskopowa rączka ułatwia intuicyjną obsługę parasoli: łatwe i szybkie zamykanie lub otwieranie, co skraca czas niezbędny do przygotowania miejsca oraz w sytuacji pogorszenia pogody ułatwia zamknięcie parasoli.
  • Trwałe materiały gwarantują długi czas użytkowania bez uszczerbku na wyglądzie.
  • Z opcją nadruku na materiale, dzięki czemu można wyróżnić się na tle konkurencji.
  • W dwóch kształtach i kilku wielkościach do wyboru.
  • Stabilny, bezpieczny w użytkowaniu. 
Waga 300 kg