Parasol do restauracji prostokątny LITEX

Stworzony z myślą o wąskich przestrzeniach, by doskonale je ochronić przed deszczem, wiatrem i nadmiernym nasłonecznieniem. Świetnie sprawdzi się na balkonach, tarasach, ale też w wąskich uliczkach.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: LIT 21
Parasole ogrodowe LITEX

Parasol ogrodowy do restauracji parasol plażowy prostokątny Rectangular Litex

Stworzony z myślą o wąskich przestrzeniach, by doskonale je ochronić przed deszczem, wiatrem i nadmiernym nasłonecznieniem. Świetnie sprawdzi się na balkonach, tarasach, ale też w wąskich uliczkach. Idealnie wpasowuje się w daną przestrzeń. Niewątpliwym atutem prostokątnych parasoli jest również to, że ich pokrycie można zadrukować dowolnym nadrukiem: grafiką, logotypem, hasłem reklamowym. Dzięki temu zwykły parasol ogrodowy staje się przestrzenią reklamową, wyróżniającą daną markę i utrwalającą jej nazwę. Polecany zwłaszcza by tworzyć spójną identyfikację wizualną. Parasole dostępne są w dwóch rozmiarach: 2 na 3 m oraz 3 na 4 m. Z łatwością można ustawiać je obok siebie, zadaszając większe płaszczyzny. System otwierania i zamykania parasoli opiera się na teleskopowej rączce: jest on intuicyjny i łatwy w obsłudze, nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi. Parasole prostokątne wykonane są z trwałych i odpornych materiałów. Stelaż wykonany z malowanego proszkowo aluminium.

  • Idealne do wąskich miejsc, zwłaszcza w przestrzeni publicznej. Często stosowane przed wejściem, tworząc np. restauracyjny czy barowy ogródek.
  • Z możliwością naniesienia dowolnego nadruku, by wyróżnić dane miejsce lub markę.
  • Dostępny w dwóch rozmiarach do wyboru, by lepiej dopasować się do konkretnej przestrzeni i wymogów danego miejsca.
  • Dzięki zastosowaniu teleskopowej raczki jest łatwy w obsłudze: bez trudu, sprawnie i szybko można je rozkładać i składać.
  • Stabilny, bezpieczny w użytkowaniu. Wykonany z trwałych materiałów, które odporne są na działanie czynników zewnętrznych.

Przeznaczenie: Parasol ogrodowy, parasol do restauracji, parason na taras
Kolor: biały – istnieje możliwość nadruku logotypu
Rodzaj stelaża: Aluminiowy, biały
Kształt: kwadratowy
Wielkość: 2 x 3 m, 3 x 4 m (kwadratowy)
Wykończenie czaszy: Poszycie w całości (2 x 3 m), Wentyl / Poszycie w całości – jako opcja (3 x 4 m)
System otwierania: Teleskop rączka
Ilość ramion: 8
Wymiary:
Kwadratowy:

Waga 300 kg