Parasol ścienny Paraflex Wallflex Umbrosa

Parasol ścienny Paraflex Wallflex belgijskiego producenta nowoczesnym parasoli ogrodowych UMBROSA. Parasol montowany do ściany Paraflex Wallflex wykonano z trwałego aluminium. Czasza parasola zawieszona na palu bocznym składanym do ściany.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: UMB 01
Parasole ogrodowe Umbrosa

Parasol ogrodowy ścienny UMBROSA Paraflex – Wallflex

Parasol ogrodowy montowany na ściany bocznej budynku belgijskiego producenta parasoli ogrodowych Umbrosa. Wysoka jakość wykonania, anodowane aluminium odporne na atmosferyczne warunki panujące na zewnątrz i tkaniny najwyższej jakości z filtrem UV w połączeniu z designerskim i nowoczesnym wyglądem – to najważniejsze cechy parasoli Paraflex Wallflex marki Umbrosa. Parasol ścienny to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujemy zaoszczędzić miejsce, a tradycyjny pal ze stelażem parasola zajmuje za dużo miejsca. Jest to również dobre rozwiązanie gdy chcemy zamontować parasol na tarasie gdzie meble ogrodowe stoją blisko ściany, lub elewacji budynku lub prywatnego domu. Parasol boczny Wallflex spełni również swoją rolę na balkonach, loggiach i tarasach na piętrze. Wszędzie tam gdzie tradycyjne rozwiązania parasoli ogrodowych nie mają zastosowania.
Parasol paraflex wallflex po zastosowaniu worka ochronnego może całodobowo pozostawać w złożeniu poza budynkiem. Dzięki temu, że ramię parasola możemy składać, parasol praktycznie przylega do ściany gdy nie jest używany. Poza sezonem letnim możemy jedynie chować samą czaszę pozostawiając stelaż na zimę. Stelaż parasola ( wycięgnik / ramię ) montujemy do ściany za pomocą wkrętów ściennych. 
Zestaw składa się z ramienia oraz czaszy parasola.
Ramię dostępne w wersji CLASSIC (długość 1,85 m) oraz LONG SIZE (długość 2,35 m), wykonany jest z anodowanego aluminium. W zestawie znajduje się również mocowane do ściany bez śrub mocujących.
Czasza parasola dostępna w rozmiarach 270 cm, 220cm oraz 190 cm, w wersji materiału PRENIUM (190 gr/m2) oraz LIMITED EDITION (270 gr/m2) w różnej kolorystyce.
CENY PARASOLI ZACZYNAJĄ SIĘ OD 3 020,00 zł brutto ( tkanina premium 190×190 )

Cechy produktu:

  • Wysoka jakość
  • Możliwość płynnej regulacji wysokości
  • Regulacja nachylenia czaszy parasola
  • Szybki montaż i demontaż parasola
  • Filtr UV
  • W zestawie nie znajdują się śruby do montażu parasola do ściany

Wszelkie szczgółowe informację udzielamy drogą telefoniczną bądź mailową.
PRODUKT OSTATECZNIE WYCENIAMY PO INDYWIDUALNYM KONTAKCIE Z NASZYM BOK DOMINOVA W CELU USTALENIA PARAMETRÓW PARASOLA.

WYBRANY KOLOR PROSIMY WPISAĆ W UWAGACH PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA

Waga 47 kg