Parasol ogrodowy do restauracji Classic Litex

Klasyczna forma parasola zachwyci każdego, kto ceni elegancję i prostą formę. Seria Classic Line to kwintesencja tego, co gwarantuje satysfakcję: prostolinijny produkt z wysoką trwałością i wygodą codziennego użytkowania.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: LIT 17
Parasole ogrodowe LITEX

Parasol ogrodowy do restauracji parasol plażowy Classic Line Litex

Klasyczna forma parasola zachwyci każdego, kto ceni elegancję i prostą formę. Seria Classic Line to kwintesencja tego, co gwarantuje satysfakcję: prostolinijny produkt z wysoką trwałością i wygodą codziennego użytkowania. Parasole są odporne na działanie czynników pogodowych, dlatego też z powodzeniem można z nich korzystać w ogródkach restauracyjnych, na plażach czy przy basenach. Nie tracą swoich walorów. Dodatkowo, parasole mają możliwość nadruku dowolnego logotypu, grafiki czy sloganu – w ten sposób pozwalają uzupełnić identyfikację wizualną danej marki, co jest niezbędne, gdy firma chce się wyróżnić na tle konkurencji. Parasole Classic Line dostępne są w dwóch kształtach czasy: okrągłem (ośmiokątna z ośmioma ramionami) i kwadratowej. Każda z nich występuje w kilku wymiarach, pozwalając doskonale dopasować się do każdej wolnej przestrzeni. Wentyl na poszyciu. Dodatkowo, jako opcja, istnieje możliwość zamontowania daszka na poszyciu. Stabilny stelaż wykonany jest z aluminium. 

  • Możliwość nadruku dowolnego elementu graficznego: logotypu, sloganu, grafiki – pozwala się wyróżnić i utrwalić identyfikację wizualną!
  • Wykonany z trwałych materiałów, które odporne są na działanie czynników zewnętrznych.
  • Prosty system zamykania i otwierania parasola – oszczędność czasu!
  • W dwóch kształtach i kilku wielkościach do wyboru.
  • Stabilny, bezpieczny w użytkowaniu. 

Przeznaczenie: Parasol ogrodowy, parasol do restauracji, parason na taras
Kolor: biały – istnieje możliwość nadruku logotypu
Rodzaj stelaża: aluminiowy (biały)
Kształt: okrągły lub kwadratowy
Wielkość: 3 m/8, 4 m/8 (okrągły) | 3 x 3 m, 3,5 x 3,5 m, 4 x 4 m (kwadratowy)
Wykończenie czaszy: Poszycie w całości / Wentyl – jako opcja | Wentyl / Daszek – jako opcja | zależnie od kształtu i wielkości
System otwierania: Sznurek
Ilość ramion: 8
Wymiary:
Okrągłe:
Kwadratowe:

Waga 300 kg