Parasol ogrodowy do restauracji Giant Litex

Prawdziwy gigant, mocno wyróżniający się na tle mniejszych parasoli. Dla tych, którzy chcą zacienić duże przestrzenie, ale parasole Giant sprawdzą się także jako ochrona i zabezpieczenie przed opadami lub nadmiernym nasłonecznieniem

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: LIT 20
Parasole ogrodowe LITEX

Parasol ogrodowy do restauracji parasol plażowy Giant Litex

Prawdziwy gigant, mocno wyróżniający się na tle mniejszych parasoli. Dla tych, którzy chcą zacienić duże przestrzenie, ale parasole Giant sprawdzą się także jako ochrona i zabezpieczenie przed opadami lub nadmiernym nasłonecznieniem dużych stołów wieloosobowych (np. podczas wesel plenerowych). Parasole Giant gwarantują komfort i przyjemność. Dostępny w aż trzech rozmiarach: w wersji kwadratowej może mieć 6 lub 7 metrów, zaś w wersji okrągłej – aż 8 metrów czaszy po rozłożeniu. Jako opcja dodatkowa istnieje również możliwość wyboru parasola z owiewką. Czasza zakończona jest daszkiem. Stabilny i bezpieczny stelaż wykonany jest z aluminium. System otwierania parasoli Giant opiera się na korbce – dzięki czemu z łatwością można parasole zamknąć i otworzyć. Dodatkowym atutem parasoli jest możliwość drukowania na powierzchni dowolnych grafik, logotypów czy haseł reklamowych. W ten sposób z łatwością można wyróżnić się na tle innych miejsc. 

  • Parasole Giant sprawdzą się w przestrzeni publicznej, w restauracjach, pubach czy przy basenach, chroniąc jednocześnie sporą przestrzeń przed deszczem czy nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Idealne nad wieloosobowymi stołami.
  • Łatwe w składaniu i rozkładaniu.
  • Dostępne w dwóch kształtach i łącznie trzech rozmiarach do wyboru, by lepiej dopasować się do konkretnej przestrzeni i wymogów.
  • Bezpieczne i stabilne. Wykonane z trwałych elementów.
  • Z możliwością druku na pokryciu czaszy.
     

Przeznaczenie: Parasol ogrodowy, parasol do restauracji, parason na taras
Kolor: biały – istnieje możliwość nadruku logotypu
Rodzaj stelaża: Aluminiowy, biały
Kształt: okrągły lub kwadratowy
Wielkość: 8 m/12 (okrągły) | 6 x 6 m, 7 x 7 m (kwadratowy)
Wykończenie czaszy: Daszek
System otwierania: Korbka
Ilość ramion: 12
Wymiary:
Okrągłe:

Kwadratowe:

Waga 300 kg