Włoskie krzesło restauracyjne C1 COLOS

Krzesło metalowe do restauracji i kawiarni C1 włoskiego producenta mebli restauracyjnych COLOS. Wytrzymałe krzesło C1 wykonano z metalowych rur jako ramy, a samo krzesło ma bardzo proste i praktyczne kształty pasujące do każdej aranżacji.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: CL 11
Meble COLOS - krzesła i stoły horeca

Opis produktu:

Krzesło metalowe restauracyjne C1 produkowane jest przez renomowaną włoską firmę COLOS, która specjalizuje się w produkcji mebli zewnętrznych do ogródków restauracyjnych. Minimalistyczne krzesło odzwierciedla jego misję – być praktycznym, prostym, lekkim, a zarazem bardzo wytrzymałym krzesłem do użytku restauracyjnego w ogródkach i na tarasach. Krzesło C1 zostało bardzo starannie zaprojektowane, aby mimo swojej prostoty zachwycały w nim najmniejsze detale. Krzesło idealnie sprawdzi się w każdej aranżacji i we wszystkich warunkach. Krzesło C1 Colos to bardzo wszechstronny mebel. Do użytkowania wewnętrznego ( w pomieszczeniach ) oraz zewnętrznego.
Produkt jest całkowicie wyprodukowany we Włoszech. 
Krzesło idealnie sprawdzi się w restauracjach, kawiarniach, barach oraz w ogródkach restauracyjnych, kawiarnianych i na hotelowych tarasach dzięki certyfikacji CATAS.
Wszelkie informację są udzielane po kontakcie z BOK DOMINOVA.

Waga 25 kg