Krzesło PIAZZA 1 | COLOS

Krzesło do kawiarni i ogródka letniego z tworzywa sztucznego PIAZZA COLOS. Krzesło z jednego kawałka plastiku, odporne na warunki zewnętrzne w delikatnych kolorach. Pasuje do każdej aranżacji lokali oraz domu czy mieszkania.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: CL 10
Meble COLOS - krzesła i stoły horeca

Opis produktu:

Krzesło z tworzywa PIAZZA 1 włoskiego producenta mebli do restauracji, kawiarni i hoteli COLOS. Krzesło PIAZZA 1 – część kolekcji zaprojektowanej przez Juna Yasumoto dla Colos – subtelnie łączy tradycyjne kształty ze współczesnymi materiałami ma bardzo elegancką formę pasującą do nowoczesnych designerskich wnętrz, jak i do pomieszczeń w starym stylu. Materiał, z którego zostało wyprodukowane krzesło jest odporne na warunki zewnętrzne w tym na opady deszczu i ciągłą wilgoć w powietrzu np na promenadach nad morzem. Zainspirowane tradycyjnymi siedzeniami kawiarnianymi z lat 20. XX wieku, to czteronożne krzesło z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym z oparciem idealnie nadaje się do każdej przestrzeni o wyrafinowanym stylu retro. Mocne i wygodne, PIAZZA 1 COLOS nadaje się do praktycznie nieograniczonej gamy zastosowań: od domów po stołówki, od kawiarni po restauracje, od bibliotek po sale konferencyjne – nie ma ograniczeń co do sposobów wykorzystania tego krzesła. Konstrukcja została zaprojektowana do układania w stosy: oznacza to, że można ją starannie i kompaktowo złożyć, gdy nie jest używana. Doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń wymagających elastyczności, dodawania i usuwania miejsc siedzących w celu sprostania zmieniającym się potrzebom.

Nieważne czy krzesło będzie użytkowane w domu, mieszkaniu, kawiarni, restauracji czy sali konferencyjnej, spełni oczekiwania każdego użytkownika. Piazza występuje w wersji również z podłokietnikami.
Produkt jest całkowicie wyprodukowany we Włoszech.
Krzesło idealnie sprawdzi się w restauracjach, kawiarniach, barach oraz w ogródkach restauracyjnych, kawiarnianych i na hotelowych tarasach dzięki certyfikacji CATAS.
Wszelkie informację są udzielane po kontakcie z BOK DOMINOVA.

LINK DO KATALOGU

Waga 25 kg