Krzesło STECCA 1 | COLOS

Krzesło aluminiowe STECCA włoskiej firmy COLOS. Nowoczesne krzesło przeznaczone do użytku w miejscach publicznych oraz restauracjach, hotelach i ogródkach restauracyjnych. Krzesło Stecca odporne jest na warunki atmosferyczne.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: CL 09
Meble COLOS - krzesła i stoły horeca

Opis produktu:

Krzesło STECCA 1 aluminiowe do ogródków restauracyjnych włoskiego producenta mebli horeca COLOS. Krzesła STECCA 1 to krzesło o nowoczesnym, wszechstronnym designie, idealne do użytku na zewnątrz nowoczesnych lokali gastronomicznych, które ze swojego ogródka lub tarasu chcą stworzyć wizytówkę lokalu na najwyższym poziomie. STECCA  to nie tylko jeden model krzesła, a cała rodzina w skład której wchodzi krzesło bez podłokietnika, krzesło z podłokietnikiem, hoker barowy oraz ławki. Krzesło STECCA 1 wykonane jest w całości z giętego aluminium malowanego farbą poliestrową co czyni je bardzo lekkim, a w połączeniu z opcją sztaplowania bardzo praktycznym. Dzięki zastosowaniu najnowszych trenów projektowych i technologicznych krzesło odporne jest na warunki atmosferyczne i jednocześnie elegancko wygląda w pomieszczeniach. Dzięki możliwości piętrowania do 10 sztuk, jest bardzo praktyczne w niedużych lokalach gastronomicznych oraz w ogródkach letnich restauracji i kawiarni. Klasyczny nowoczesny kształt, lekkość i wytrzymałość to najważniejsze cechy krzesła STECCA 1 marki COLOS, a dzięki opcjom kolorystycznym umożliwiającym personalizację wyboru, model ten stanowi doskonałe rozwiązanie do jasnych i wesołych przestrzeni lub pomieszczeń, które chcą stworzyć określoną atmosferę. Produkt jest całkowicie wyprodukowany we Włoszech.

Krzesło idealnie sprawdzi się w restauracjach, kawiarniach, barach oraz w ogródkach restauracyjnych, kawiarnianych i na hotelowych tarasach.

Dostępne kolory: bianco white / nero black / senape senf / verde scuro dark green / grigio scuro dark grey / melanzana aubergine / dark blue

Wszelkie informację są udzielane po kontakcie z BOK DOMINOVA.

Waga 25 kg