Podstawa do stołu barowa BISTRO PL6013

Podstawa stolika wysoka metalowa na trójnogu z kolekcji BISTRO PL 6013 do stolika barowego lub cateringowego. Nowoczesny design podstaw stołu na trzech nogach nadaje lekkości i nowoczesności dla stołów do restauracji, hotelu lub lokalu.

Cena brutto: 512,00 

Cena netto: 416,26 

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: MD 68

Opis produktu podstawa do stołu BISTRO PL6013:

Podstawa do stolika barowego BISTRO PL 6013 wykonana ze stali malowanej proszkowo idealnie nadaje się do stołu w restauracji, kawiarni, hotelu, food courtu, baru i innych przestrzeni publicznych oraz biurowych. Podstawa o wysokości barowej idealnie spełni swoje funkcję jako stolik cateringowy na przyjęciach, balach oraz weselach. Designerski styl nadaje podstawie nowoczesne rozwiązanie trójnożnej stopy wykonanej z trzech metalowych nóg. Podstawa stołu BISTRO PL 6013 standardowo posiada głowicę z możliwością złożenia blatu do pionu. Ułatwia to magazynowanie stołów oraz dzięki zastosowanej funkcji nie zajmują dużo miejsca, gdy nie są użytkowane.
Podstawa przeznaczona jest do blatów o maksymalnej średnicy 600 mm a jej wysokość bez blatu to 1060 mm. Polecamy do kompletu cienkie blaty kompaktowe, które również są dostępne w naszej ofercie. Dzięki podstawie BISTRO stworzysz nowoczesny, wygodny oraz stabilny stół do swojej restauracji lub innego lokalu czy pomieszczenia.

Dostępna paleta kolorów:
RAL 9006 – aluminium   
RAL 7012 – grafit 
RAL 9005 – czarny        
RAL 9016 – biały

Waga 15 kg