Podstawa stołu BISTRO PL6003 uchylna

Podstawa do stołu metalowa na trójnogu z kolekcji BISTRO PL 6003 do stolika restauracyjnego lub kawiarnianego. Nowoczesny design podstaw stołu na trzech nogach nadaje lekkości i nowoczesności dla stołów do restauracji, hotelu lub lokalu.

Cena brutto: 470,00 

Cena netto: 382,11 

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: MD 66

Opis produktu podstawa stołu BISTRO PL6003:

Podstawa do stolika BISTRO PL 6003 wykonana ze stali malowanej proszkowo idealnie nadaje się do stołu w restauracji, kawiarni, hotelu, food courtu, baru i innych przestrzeni publicznych oraz biurowych. Designerski styl nadaje podstawie nowoczesne rozwiązanie trójnożnej stopy wykonanej z trzech metalowych nóg. Podstawa stołu BISTRO PL 6003 standardowo posiada głowicę z możliwością złożenia blatu. W przypadku prezentowanej powyżej wersji pozwala na uchylenie blatu co ułatwia magazynowanie stołów, gdy nie są używane. 
Podstawa przeznaczona jest do blatów o maksymalnej średnicy 600 mm a jej wysokość bez blatu to 720 mm. Polecamy do kompletu cienkie blaty kompaktowe, które również są dostępne w naszej ofercie. Dzięki podstawie BISTRO stworzysz nowoczesny, wygodny oraz stabilny stół do swojej restauracji lub innego lokalu czy pomieszczenia.

Dostępna paleta kolorów:
RAL 9006 – aluminium   
RAL 7012 – grafit 
RAL 9005 – czarny        
RAL 9016 – biały

Waga 15 kg