Podstawa do stołu BISTRO PL6003 INOX uchylna

Podstawa do stołu INOX na trójnogu z kolekcji BISTRO PL 6003 IN do stołu restauracyjnego lub kawiarnianego. Nowoczesny design podstaw stołu na trzech nogach nadaje lekkości i nowoczesności dzięki zastosowaniu stali szczotkowanej na nogach.

Cena brutto: 580,01 

Cena netto: 471,55 

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: MD 67

Opis produktu podsatwa do stołu BISTRO PL6003 INOX:

Podstawa do stolika INOX BISTRO PL 6003 IN wykonana ze stali szczotkowanej INOX idealnie nadaje się do stołów w restauracji, kawiarni, hotelu, food courtu, baru i innych przestrzeniach publicznych oraz biurowych. Designerski styl nadaje podstawie nowoczesne rozwiązanie trójnożnej stopy wykonanej z trzech nóg ze stali szczotkowanej INOX. Podstawa stołu BISTRO PL 6003 standardowo posiada głowicę z możliwością złożenia blatu. W przypadku prezentowanej powyżej wersji pozwala na uchylenie blatu co ułatwia magazynowanie stołów, gdy nie są używane.
Podstawa przeznaczona jest do blatów o maksymalnej średnicy 600 mm a jej wysokość bez blatu to 720 mm. Polecamy do kompletu cienkie blaty kompaktowe, które również są dostępne w naszej ofercie. Dzięki podstawie BISTRO stworzysz nowoczesny, wygodny oraz stabilny stół do swojej restauracji lub innego lokalu czy pomieszczenia.

Waga 15 kg