Krzesło kubełkowe Miss B Natural Scab Design

Krzesło kubełkowe Natural Miss B firmy Scab Design to produkt o nowoczesnym designie z najwyższych materiałów. Nogi z naturalnego drewna bukowego połączono z bardzo wygodnym siedziskiem z poliwęglanu MAKROLON niemieckiej firmy Bayer.

Cena brutto: 1160,00 

Cena netto: 943,09 

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: SD 01
Meble Scab Design

Opis produktu MISS B NATURAL Scab Design:

Krzesło kubełkowe do restauracji Miss B Natural włoskiej firmy Scab Design to produkt o nowoczesnej formie z najwyższych materiałów. Nogi z naturalnego drewna bukowego połączono z siedziskiem z poliwęglanu MAKROLON niemieckiej firmy Bayer co pozwoliło uzyskać bardzo wytrzymały mebel. Z powodzeniem może być użytkowane w jadalniach, salonach, kuchniach oraz w restauracjach, kawiarniach, biurach, strefach food court oraz innych miejscach publicznych. 
Projektantem krzesła Miss B jest Luisa Battaglia znana z projektów krzeseł Igloo, Zebra, Colette czy Cokka. 
Minimalna ilość zamówienia to 4 sztuki. W razie pytań prosimy o kontakt z BOK Dominova.

Cechy produktu:

  • wysokość: 77 cm
  • wymiary: 58 x 60 cm
  • materiał: poliwęglan na nogach z naturalnego drewna

Scab Design to włoska firma produkująca krzesła nowoczesne, ławy do poczekalni, stoły obiadowe ze szklanym blatem oraz podstawy do stołów. Produkty są najwyższej jakości i cieszą się wielkim uznaniem na rynku europejskim jak i poza nim. Meble Scab Design z powodzeniem mogą być użytkowane w przestrzeniach publicznych oraz w użytku domowym.

Waga 5,5 kg