Krzesło TiTi Scab Design | kuchnia | salon

Krzesło TiTi firmy Scab Design to produkt o niepowtarzalnym designie – bardzo lekkie, świeże, idealne do prostych i eleganckich wnętrz. Krzesło TiTi jest łatwe w utrzymaniu, bardzo wytrzymałe oraz pozwala na sztaplowanie.

Cena brutto: 390,00 

Cena netto: 317,07 

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: SD 07
Meble Scab Design

Opis produktu krzesło designerskie TiTi Scab Design:

Krzesło designerskie do restauracji, kawiarni oraz hotelu TiTi firmy Scab Design to produkt o niepowtarzalnym designie – bardzo lekkie, świeże, idealne do prostych i eleganckich wnętrz. Krzesło TiTi jest łatwe w utrzymaniu, bardzo wytrzymałe oraz pozwala na sztaplowanie co ułatwia magazynowanie. Całość została wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu MAKROLON firmy Bayer. Z powodzeniem może być użytkowane w jadalniach, salonach, kuchniach oraz w restauracjach, kawiarniach, biurach, strefach food court oraz innych miejscach publicznych. Krzesło posiada prestiżowy certyfikat CATAS.
Projektantem krzesła jest Roberto Semprini. To twórca krzeseł Isy, Spoon oraz Giulia.
Minimalna ilość zamówienia to 4 sztuki. W razie pytań prosimy o kontakt z BOK Dominova.

Cechy produktu:

  • wysokość: 86 cm
  • wymiary: 47 x 54 cm
  • materiał: poliwęglan

Scab Design to włoska firma produkująca krzesła nowoczesne, ławy do poczekalni, stoły obiadowe ze szklanym blatem oraz podstawy do stołów. Produkty są najwyższej jakości i cieszą się wielkim uznaniem na rynku europejskim jak i poza nim. Meble Scab Design z powodzeniem mogą być użytkowane w przestrzeniach publicznych oraz w użytku domowym.

Waga 7 kg